Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Titanic 3D - jest zwiastun! 3

Już 6 kwietnia 2012 roku duet Leonardo DiCaprio oraz Kate Winslet powróci na ekrany kin, aby ponownie przeżyć słynny romans na pokładzie Titanica. Tym razem jednak reżyser James Cameron poddał swój film konwersji z 2D na 3D co oznacza, że wszelkie seanse będą odbywały się w "trójwymiarze". Ponadto produkcja będzie wyświetlana w wersji IMAX 3D, co oznacza, że film poddany został dodatkowo procesowi konwersji obrazu do standardów kina Imax (DMR).

Na planie filmu Titanic (1997)

Przypomnijmy, że Titanic napisany i wyreżyserowany przez Camerona, jest jedną z najbardziej dochodowych produkcji wszech czasów. Jest ponadto jednym z zaledwie trzech filmów, który zdobył 11 Oscarów, w tym za najlepsze zdjęcia oraz reżyserię.

Zwiastun poniżej:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Ronaldinho

A jak reżyser zarobi, będzie mógł robić bardziej epickie filmy i dużo produkować :)

Jana

Kolejne pokolenie wyrosło, które "Titanica" nie widziało, więc dlaczego nie miałoby obejrzeć w najnowszej technologii?:) Kolejna konwersja tego hitu końca lat dziewięćdziesiątych z pewnością mu nie zaszkodzi, a i ci, którzy widzieli go kilkanaście lat temu, pewnie chętnie do niego wrócą! A że z pewnością reżyserowi przyniesie to przedsięwzięcie krocie… to już odrębny temat!

Ronaldinho

A ja nie widzę w tym nic złego, po pierwsze są osoby, które Titanica nie widziały w kinie, a także choćby takie, które z pewnością chętnie obejrzą jeszcze raz i jeszcze raz. Ja pójdę choćby z ciekawości jak wyszła konwersja 3D w wykonaniu Jamesa Camerona, a także pójdę, bo takie filmy się idealnie w kinie ogląda.
Ja jestem jak najbardziej za tym, a by starsze produkcje przerabiać na 3D, jeśli jest z tego dobry efekt i dzięki temu mogę ponownie te filmy zobaczyć w kinie lub po raz pierwszy, a także pokazać je znajomym. Przykładowo chętnie bym obejrzałem trylogię "Powrotu do przyszłości".
Więc nie jest to głupotą, bo niby dlaczego nią jest?

nobig

Dla mnie głupotą jest robienie czegoś takiego… wypuszczać 2x ten sam film tyle, że w wersji 3D. James Cameron zobaczył tu łatwy zarobek, pytanie czy ludzie zechcą na to przeznaczyć swoje pieniądze… (?). Ja takiego planu nie mam ! a wszystkich tu zgromadzonych Pozdrawiam !

opatrznik

Ta moda już jest…. O tym, że ma sie dobrze świadczy właśnie ta produkcja czyli Tytanic.. Pozostaje nam czekać na Ojca Chrzestnego, Lot na kukułczym gniazdem itp w wersji 3D… (LOL)

Proszę czekać…