7. sezon Dr. House'a na DVD 1

W siódmej serii Hugh Laurie powraca w 23 epizodach przygód doktora House’a, w roli która zapewniła mu pięć nominacji do Nagrody Emmy oraz dwa Złote Globy. Tym razem dr Gregory House, który słynie z rozwiązywania pozornie beznadziejnych przypadków znajdzie się nietypowej sytuacji, gdzie czekają na niego całkowicie nowe wyzwania. A wszystko to dzięki zdecydowanej poprawie stosunków z dr. Lisą Cuddy (Lisa Edelstein).

Dr House

W samym tym czasie zespół ze Szpitala Medycznego Princeton-Plainsboro (Omar Epps, Jesse Spencer, Peter Jacobson, Robert Sean Leonard, Amber Tamblyn i Olivia Wilde) przeciera szlaki podejmując się coraz bardziej zaskakujących przypadków, między innymi rozwiązując sprawę religijnego fanatyka, profesjonalnego torreadora oraz potencjalnie prostej ospy.

Wszystko to wypełnione jest doborową obsadą, m.in. Candice Bergen (Murphy Brown), Jennifer Grey (Wirujący seks), Jack Coleman ("Herosi"), Michael Gladis ("Mad Men") i inni. Uzależniający serial, który po raz kolejny zaskakuje i urzeka rzeszę widzów.

7. sezon Dr. House'a dostępny na DVD od 17 listopada.

Nośnik: DVD

Czas trwania: 968 min

Format obrazu: 1.78:1, 16:9

Ścieżka dźwiękowa: polska DD 5.1, angielska DD 5.1

Napisy: polskie

Dr. HouseDr. House

[materiały prasowe]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…