Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Będą 2 kolejne sezony Dextera 2

Serial bazuje na bestsellerowej powieści Jeffa Lindsay’a “Demony dobrego Dextera”. Wykorzystywany i porzucony w dzieciństwie Dexter, jest teraz odnoszącym sukcesy pracownikiem laboratorium kryminalistycznego w Miami. Jego specjalnością jest analiza śladów krwi. Jednak ten z pozoru sympatyczny człowiek skrywa mroczny sekret – aby zaspokoić mordercze żądze, Dexter Morgan eliminuje w brutalny i perfekcyjnie przemyślany sposób groźnych przestępców, którzy wymknęli się sprawiedliwości.

Dexter

Przedstawiciel stacji Showtime ogłosił w dniu dzisiejszym, że zamówiono siódmy i ósmy sezon serialu, po 12 epizodów każdy.

Aktualnie wyświetlany jest szósty sezon, który bije rekordy popularności w USA. Tygodniowo ogląda go 5.12 miliona widzów, co jest rekordową liczbą z dotychczasowych sezonów.

Przypomnijmy, że w serialu w rolach głównych występują Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Desmond Harrington (Joey Quinn), C.S. Lee (Vince Masuka), Lauren Luna Vélez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista) i James Remar (Harry Morgan).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

drfalck

to się załamałem…uwielbiam Dexa ale liczyłem że już się skończy w jakiś ciekawy sposób..
a tu zawód…gorzej niż Prison Break…Dynastia sie zrobi..

Proszę czekać…