Dwie nowości na DVD i BD 0

25 listopada nakładem Galapagos Films w Polsce debiutują na DVD i BD dwie produkcje – komiksowy Green Lantern oraz komedia Szefowie wrogowie.

Green Lantern

„Green Lantern” to zrealizowana z niezwykłym rozmachem ekranizacja bestsellerowej, liczącej sobie już ponad 70 lat, serii komiksowej. Obraz, w którym główną rolę zagrał Ryan Reynolds debiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 25 listopada.

Miliony lat przed stworzeniem Ziemi we wszechświecie powstał Korpus Zielonych Latarni – organizacja wojowników, których celem jest stanie na straży międzygalaktycznego porządku. Każdy z członków korpusu jest właścicielem magicznego pierścienia, który obdarza swojego posiadacza potężnymi mocami pozwalającymi na stawienie czoła nawet najgroźniejszym przeciwnikom.

Jednym z wrogów Zielonych Latarni jest Parallax – pozbawiona kształtu esencja czystego zła, która w przeszłości groziła już mieszkańcom galaktyki. Wtedy jednak jeden z członków Korpusu – Abin Sur (Temuera Morrison) pokonał Parallaxa i uwięził na zrujnowanej planecie Ryut. Niestety, nie na wieczność.

Wiele lat później Parallax powraca i dyszy żądzą zemsty. Po zabiciu czterech członków Korpusu i zniszczeniu dwóch planet dopada wreszcie Abin Sura, który ciężko ranny musi salwować się ucieczką na Ziemię. Tam pierścień trafia w ręce nowego właściciela, nieco zadziornego pilota-oblatywacza Hala Jordana (Ryan Reynolds), który tym samym staje się pierwszym człowiekiem jaki dostąpił zaszczytu wstąpienia w szeregi Korpusu.

Jednak początki nie są łatwe. Pozostali posiadacze pierścieni nie kryją swojej niechęci do Jordana, ponieważ żadnemu człowiekowi wcześniej nie udało się ujarzmić mocy magicznego pierścienia i przewidują, że Hal podzieli ich los. Jednak bohater nie zamierza się poddawać. Z pomocą swojej ukochanej (Blake Lively) Jordan szybko uczy się panować nad nowymi mocami i staje do walki z planującym zniszczyć Ziemię Parallaxem…

Green LanternGreen Lantern

WYDANIE BLU-RAY I DVD
Superprodukcja „Green Lantern” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 25 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

2-DYSKOWE WYDANIE DVD
-PŁYTA 1 – FILM
-PŁYTA 2 – DODATKI SPECJALNE
Wszechświat według Green Lantern
Ryan Reynolds zostaje Green Lantern
Materiały filmowe: Sztuka Green Lantern, Broń gotowa, Tworzenie kostiumu superbohatera, Moc pierścienia, Jesteśmy Corps, Aktorstwo pod kilogramami silikonu, Oto strażnicy, Parallax atakuje
Sceny niewykorzystane
Zapowiedź Green Lantern: Seria animowana
Nowa Seria Komiksów Liga Sprawiedliwych #1

Green LanternGreen Lantern

BLU-RAY 3D
Wydanie 2-dsykowe – zawera film w formacie 3D oraz 2D
Dodatki specjalne:
MAXIMUM MOVIE MODE: ŚWIATŁO GREEN LANTERN
Pełnometrażowa wyprawa do świata Green Lantern, zawierająca komentarz obraz- w-obraz, efektowne dodatki specjalne, biografie bohaterów, galerie, szkice produkcyjne i wiele więcej!
WSZECHŚWIAT WEDŁUG GREEN LANTERN
NOWA SERIA KOMIKSÓW LIGA SPRAWIEDLIWYCH # 1 I WIELE WIĘCEJ!

Green LanternGreen Lantern

BLU –RAY
Dodatki specjalne:
MAXIMUM MOVIE MODE: ŚWIATŁO GREEN LANTERN
Pełnometrażowa wyprawa do świata Green Lantern, zawierająca komentarz obraz- w-obraz, efektowne dodatki specjalne, biografie bohaterów, galerie, szkice produkcyjne i wiele więcej!
WSZECHŚWIAT WEDŁUG GREEN LANTERN
NOWA SERIA KOMIKSÓW LIGA SPRAWIEDLIWYCH # 1 I WIELE WIĘCEJ!

Green LanternGreen Lantern

Wydania Blu-ray 3D i Blu-ray Green Lantern zawierają dodatkowo specjalny kod promocyjny zapewniający dostęp do specjalnych dodatków do gry Batman Arkham City. Jego aktywacja umożliwia posiadaczom kont PSN (PlayStation®Network) uzyskanie bez żadnych opłat Sinestro Corp Batman Skin.

„Szefowie wrogowie” to jedna z najlepiej przyjętych i najbardziej dochodowych komedii roku 2011. Obraz, w którym główne role zagrali zdobywca dwóch Oscarów® Kevin Spacey, zdobywca Złotego Globu Colin Farrell oraz laureatka Złotego Globu Jennifer Aniston debiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 25 listopada.

Nick Hendricks (Jason Bateman), Kurt Buckman (Jason Sudekis) i Dale Arbus (Charlie Day) nie mają lekkiego życia. Mimo najszczerszych chęci nie potrafią sprostać w pracy oczekiwaniom swoich przełożonych, którzy – w ich mniemaniu – są niekompetentnymi sadystami pozbawionymi serca.

Nick pracuje w dużej korporacji gdzie na co dzień musi znosić wiecznie wykorzystującego go Dave’a Harkena (Kevin Spacey), który robi wszystko by Nick nie dostał awansu. Z kolei Dale nie może opędzić się od zalotów swojej ponętnej, ale natarczywej szefowej Julii Harris (Jennifer Aniston), a Kurt dostaje nieźle w kość od uzależnionego od kokainy swojego przełożonego Bobby’ego (Colin Farrell).

Podczas wspólnej imprezy Nick, Kurt i Dale dochodzą do wniosku, że jedynym wyjściem z tragicznej sytuacji w jakiej się znaleźli jest zamordowanie swoich szefów. Kumple opracowują zawiły i teoretycznie niezawodny plan wyprawienia całej trójki na tamten świat. Jest tylko jeden problem ─ nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.

WYDANIE BLU-RAY I DVD
Komedia „Szefowie wrogowie” na Blu-ray i DVD zadebiutuje już 25 listopada, kilka dni wcześniej film pojawi się w wypożyczalniach. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne.

Wydanie DVD:
Sceny niewykorzystane

Szefowie wrogowieSzefowie wrogowie

Wydanie Blu-ray:
MOJA NAJGORSZA POSADA – Obsada i reżyser wspominają wcześniejsze prace i trudnych szefów z ich przeszłości.
JAK PRZETRWAĆ Z WROGIM SZEFEM – Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day i „szef szefów” – reżyser Seth Gordon rozmawiają na temat tego, co sprawia, że szef staje się „Wrogim Szefem” i jak sobie radzić z jego oburzającym zachowaniem
BYCIE WREDNYM TO ŚWIETNA ZABAWA – Collin Farrell, Jennifer Aniston i Kevin Spacey wspominają, jak to było wcielić się w rolę wrednych, zepsutych i zdemoralizowanych szefów
SCENY USUNIĘTE
JAK POWSTAWAŁA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA DO FILMU – Kompozytor Christopher Lennertz oraz reżyser Seth Gordon stworzyli super ekipę muzyczną

Szefowie wrogowieSzefowie wrogowie

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…