Nowe zdjęcia z Johna Cartera

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia superprodukcji John Carter. Reżyseruje Andrew Stanton (WALL·E, Gdzie jest Nemo?), który jest także współautorem scenariusza.

Światowa premiera zaplanowana jest na 8 marca 2012 r. Polscy widzowie film w kinach będą mogli oglądać dzień później. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

W przyszłym tygodniu ma zadebiutować pełny zwiastun!

Zobacz zdjęcia:

John CarterJohn Carter

John CarterJohn Carter

John CarterJohn Carter

John CarterJohn Carter

John CarterJohn Carter

John CarterJohn Carter


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.