Britney Spears kończy z Hilton Paris 0

Britney Spears postanowiła zakończyć przyjaźń z Paris Hilton.

Piosenkarka ostatnio dużo imprezowała z Paris, wracając do domu nad ranem, często bez bielizny. Taki tryb życia, wywołany rozstaniem z Kevinem Federlinem, jest jednak źle postrzegany przez fanów Spears. Webmaster jednego z najpopularniejszych serwisów poświęconych Amerykance, WorldOfBritney.com, ogłosił niedawno, że strona zostanie zamknięta 31 stycznia.- Im bardziej Britney traci w oczach ludzi, tym więcej traci WorldOfBritney – stwierdził Ruben Gray. – Nadal będę miał wiele szacunku dla niej jako człowieka, ale jako artystka jest już raczej skończona.

Być może to właśnie skłoniło Spears do powrotu do normalnego życia. – Britney zadzwoniła do Paris i powiedziała, że nie mogą się już więcej spotykać publicznie – ujawnił informator gazety News Of The World. – Mówiła, że to nic osobistego, ale jej ostatnie wybryki są źle postrzegane przez opinię publiczną. Niektórzy zaczęli nawet kwestionować fakt, że jest matką.

W styczniu wokalistka powinna rozpocząć pracę nad nowym albumem. Ostatnia jak dotąd płyta Spears to In The Zone z listopada 2003 roku.

megafon.pl

Paris Hilton w filmie Dom woskowych ciałParis Hilton w filmie Dom woskowych ciał

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Yasha :) widze ze uwaznie przeczytalas :) niestety musisz pogodzic sie z tym ze jestem FANEM Paris ;P a tak powaznie … musisz mi zaufac, bo wiem ze takie newsy u nas duzo osob czyta ;) musza one byc dla urozmaicenia :) jak takich newsow bedzie wiecej od newsow o prawdziwym kinie to wtedy bedziesz mogla sie zloscic :) na pewno jednak do tego nie dojdzie :)

Yasha

Kogo obchodzi co robi Britney Spears i w czym wraca do domu?
Czy serwis fdb będzie teraz publikował takie durne plotki p jakichś idiotkach podejrzanego autoramentu, podobnie jak Pudelek?

Proszę czekać…