Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Sequel Dużych dzieci? 3

Ruszyły rozmowy studia Sony Pictures z wytwórnią Adama Sandlera Happy Madison Productions dotyczące sequela filmu Duże dzieci – hitu kinowego z 2010 roku.

Kadr z filmu Duże dzieci

Pojawiły się również informację, że scenarzysta oryginału – Fred Wolf – negocjuje napisanie skryptu również do kontynuacji.

Sprawa jest o tyle trudna, że nawet jeśli uda się dojść do porozumienia z samym Sandlerem trzeba będzie również zorganizować resztę gwiazdorskiej obsady występującej u jego boku – Kevina Jamesa, Chrisa Rocka, Roba Schneidera i Davida Spade'a.

Sam projekt byłby o tyle ciekawy, że byłby to pierwszy film Sandlera, który doczeka się kontynuacji, a co za tym idzie, oczekiwania wobec niego będą dość spore.

Przypomnijmy, że Duże dzieci zarobiły na całym świecie ponad $270 milionów przy $80 milionowym budżecie będąc rekordem w dorobku aktora.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2011-12-09

Ja bym chciał zobaczyć Sandlera w roli podobnej do tej z "Funny people". Jednak po słabiutkim wyniku finansowym tego filmu, raczej nie prędko producenci zdecydują się obsadzić go w bardziej stonowanej roli.

Marek Jacek 2011-12-09

To określenie każdy rozumie inaczej. W Stanach film przyjął się bardzo dobrze więc był hitem. Poza tym było się z czego śmiać; była to po prostu trochę innego rodzaju komedia od poprzednich Sandlera.

Wolff 2011-12-08

Hit kinowy? wolne żarty, przecież tam nie było się z czego śmiać…

Proszę czekać…