Świetny plakat finału Batmana! 5

Pojawił się nowy klimatyczny plakat wielkiego finału przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana pt. Mroczny Rycerz Powstaje. Reżyser po tym filmie definitywnie kończy z Mrocznym Rycerzem.

Bane

Za scenariusz odpowiadają Jonathan Nolan i David Goyer.

W obsadzie są Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Juno Temple, Josh Pence, Daniel Sunjata, Nestor Carbonell, Matthew Modine, Tom Conti, Joey King, Brett Cullen, Chris Elli i Josh Stewart.

Premiera zaplanowana jest na 20 lipca 2012 roku.

Mroczny Rycerz PowstajeMroczny Rycerz Powstaje

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

Avatar square 200x200
Adrian 2011-12-13

Nom, albo będzie jak na kartach komiksu-batman dostanie bęcki, lecz pojawi się ktoś inny, kto założy maskę Batmana, żeby nadzieje trwała. I to on pokona Bane’a. wersji sporo-poczekajmy więc na film:)

FREDD 2011-12-12

Ale z tytułu wynika, że Batman zbierze baty w pierwszej połowie filmu, a w drugiej odzyska forme żeby w finale zwyciężyć.

Adrian 2011-12-12

na to liczę:) w końcu jakiś ludzki bohater, który kiedyś przegrywa. troche męczące jest to, że w każdym filmie o superbohaterze zło przegrywa. tutaj może byc inaczej.

Natalia Karzel 2011-12-11

Plakaty nowych batmanów trzymają bardzo wysoki poziom. Mam tylko nadzieję, że kolejny film dorówna swoim poprzednikom. Zapowiada się ciekawie : )

marek22 2011-12-11

No to go podwyższą komputerowo.

Proszę czekać…