Faceci w czerni 3 - zwiastun 6

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu science fiction Faceci w czerni 3, którego reżyserem ponownie jest Barry Sonnenfeld. W głównych rolach występują Will Smith i Tommy Lee Jones.

Faceci w czerni

W obsadzie są także: Josh Brolin, Jemaine Clement, Emma Thompson i Alice Eve.

Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu… Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary… a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu. Agenci w czerni bronią Ziemi przed kosmitami już po raz trzeci – dwie pierwsze części cyklu zyskały sobie na całym świecie rzeszę wiernych fanów, zarabiając odpowiednio 600 i 400 milionów dolarów.

Polska i amerykańska premiera zaplanowana jest na 25 maja 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2011-12-12

Naprawdę fajny zwiastun, nie wiem czy dałoby się zmontować tak dobre dwie minuty ze słabiutkiej drugiej części a to już napawa optymizmem. Niech tylko jeszcze podłubią przy efektach, blue screen w scenie na szczycie wieżowca wygląda bardzo słabo.

Czudi 2011-12-12

Will Smith w roli komediowej w stylu, który u niego lubię od czasów Bajeru w Bel-Air. Kupili mnie sceną: gość uśmiecha się mniej więcej tak:((( :D

jacks 2011-12-12

Widzę powrót klimatu z części pierwszej. Zabawne dialogi i niezła fabuła. Zobaczymy po seansie, ale jestem dobrej myśli.

Proszę czekać…