G.I. Joe: Retaliation - zwiastun! 1

Pojawił się niesamowity zwiastun filmu G.I. Joe: Retaliation, który jest kontynuacją krytykowanego G.I. Joe: Czas Kobry. Z uwagi na tę krytykę, druga część przeszła wielkie zmiany w ekipie.

G.I. Joe: Retaliation

W drugiej części, do swoich ról powrócą Channing Tatum jako Duke, Ray Park jako Snake Eyes oraz prawdopodobnie Byung Hun-lee jako Stormshadow.

Wśród nowych bohaterów są: Dwayne Johnson jako Roadblock, Elodie Yung jako Jinx, DJ Cotrona jako Flint, Adrianne Palicki jako Lady Jaye, RZA jako The Blind Master, Joseph Mazzello jako Mouse, Walton Goggins jako Warden Nigel James, Ray Stevenson jako Firefly i Bruce Willis jako generał Joe Colton.

Reżyseruje Jon M. Chu na podstawie scenariusza Rhetta Reese'a i Paula Wernicka (obaj Zombieland). Premiera 29 czerwca 2012 roku.

G.I. Joe: RetaliationG.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: RetaliationG.I. Joe: Retaliation

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Jack_Daniels 2011-12-14

A Bruce Willis, jak zwykle ostatnio, zagra pewnie z 5 minut (oby tyle!), ale z wszystkich zapowiedzi wynika, jakby grał pierwszoplanową rolę… Już z trailera wynika, że jego postać w filmie to jakiś ósmy plan…

Quagmire 2011-12-13

W sumie masz rację, a dubstepu już szczególnie nie cierpię :)

Artur Tojza 2011-12-13

Pierwsza część mimo kolosalnych przegięć w prawach fizyki (imo w komiksie było to często spotykane) mi się osobiście bardzo podobała i bawiłem się na niej w kinie jak dziecko, więc nie kumam negatywnych opinii amerykańskich marud.
Co do zwiastuna, to te z pierwszej części mnie bardziej zachęciły. Tutaj jakoś takoś mniej ciekawie mi sie to widzi, niemniej do kina z pewnością pójdę :D

Adam Siennica 2011-12-13

Widzę u Ciebie straszną niechęć do muzyki elektronicznej – krytykowałeś przyjemny dubstepowy bit w "Battleship", krytykujesz remix autorstwa Glitch Mob. Jak dla mnie remix świetny, oryginał White Stripes nie znałem.

Quagmire 2011-12-13

Zwiastun ma u mnie dużego minusa za okropny cover "Seven Nation Army". Poza tym całość przeciętna a końcówka całkiem niezła.

Proszę czekać…