Nowe bannery Spider-Mana 1

Niedawno pojawił się kolejny teaserowy plakat Niesamowitego Spider-Mana, teraz w sieci zadebiutowały bannery tej produkcji.

Andrew Garfield w filmie Niesamowity Spider-Man

Akcja filmu nowego Spider-Mana rozgrywać ma się ma w młodych latach Petera Parkera, dowiemy się jak został superbohaterem, oraz to dlaczego właśnie tak pokierował swoim życiem.

Reżyseruje Marc Webb (500 dni miłości). Autorem scenariusza jest James Vanderbilt (Zodiak).

Sprawdź bannery:

Niesamowity Spider-ManNiesamowity Spider-Man

Niesamowity Spider-ManNiesamowity Spider-Man

Niesamowity Spider-ManNiesamowity Spider-Man

W tym trójwymiarowym projekcie w głównych rolach występują: Andrew Garfield (Peter Parker), Rhys Ifans (Dr Connors), Emma Stone (Gwen Stacy), Martin Sheen (Wujek Ben Parker) oraz Chris Zylka (Eugene “Flash” Thompson).

Światowa premiera filmu odbędzie się 2 lipca 2012 r. W Polsce premiera zaplanowana jest na 4 dni później, 6 lipca przyszłego roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2011-12-19

Ciężko z tym, bo jeden wyciągnie Ci komiks z jednego uniwersum a drugi z innego, jeden z 1968 roku a drugi z 2000. I każdy będzie upierał się, że to jedyny słuszny Peter Parker.
A bannery? Krzykliwe, plastikowe, mocno "japońskie" nijak mające się do zwiastuna czy ostatniego oficjalnego plakatu.

Asmodeusz 2011-12-19

o ile w pająku Raimiego dbano by aktorzy jak najwierniej przypominali komiksowe postacie to tu już całkowicie odchodzą od tego i pewnie całej reszty legendy

Proszę czekać…