Sztos 2 - plakat 1

A kto powiedział, że kobiety i mężczyźni powinni się rozumieć? Olaf Lubaszenko w swojej najnowszej komedii pt. Sztos 2 obnaża miłosne katastrofy, które przytrafiają się zbyt pewnym siebie facetom.

Sztos 2

Instruuje jak się podrywa na dużego… fiata. Podpowiada co zrobić gdy zaliczysz wpadkę przy robocie i odpowiada na pytanie: co ma zrobić facet, który sparzy się na gorącej kobiecie?

Będzie prawdziwie męsko, będzie macho, będzie… zabawa! Zapraszamy na kontynuację kultowej komedii – „Sztos 2”, gdzie o dobry humor widzów zadbają: Cezary Pazura, Borys Szyc, Bogusław Linda, Jan Nowicki, Bartłomiej Topa i inni.

Sztos 2 – Są chłopaki, jest zabawa! Od 20 stycznia w kinach!

Sztos 2Sztos 2

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2011-12-19

Nie dość, że plagiat, to jeszcze nie do końca udany. Baardzo zastanawia mnie co oni wszyscy mają z tym białym tłem. Pozy aktorów też jakieś głupie i nie pasujące do siebie (czyżby "Weźmy jakiekolwiek zdjęcia, zróbmy czarno-białe, ustawimy ich obok siebie i będzie super" (?))

Karol Komański 2011-12-19

Czyli tradycja została podtrzymana!

alter_ego 2011-12-19

Taka ciekawostka:
Mało kto pewnie zdaje sobie sprawę, ale pierwsza część Sztosu, równiez miała splagiatowany plakat tylko że mało znanego film jakim jest Trefny Szmal:
http://s11.bdbphotos.com/images/orig/g/i/gi4m1m3lv0a4m1li.jpg
– Trefny szmal
http://gfx1.fdb.pl/pu0yz9.jpg -Sztos

Michał 2011-12-19

bo czy to pierwszy raz kiedy plakat polskiego filmu jest plagiatem zagranicznego?
m.in."Wojna Polsko-Ruska" czy "Popiełuszko"

Michał XxX 2011-12-19

Nie wiem czemu, ale nie trawie Polskich filmów :P oczywiście jest parę wyjątków.. Lecz ostatnio czego nie zobaczę to widzę te same pyski, może już mi się po prostu to przejadło… :) Pozdrawiam!

Proszę czekać…