Gniew tytanów - zwiastun! 6

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu Wrath of the Titans, który jest kontynuacją remake’a Starcia tytanów.

Gniew tytanów

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera w marcu.

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Starcie Tytanów 2Starcie Tytanów 2

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

opatrznik 2011-12-21

Trzeba dodać zwiastun once more, ino rychło bo żem se smaka narobił! :)))

nathalie 2011-12-20

Na pewno będzie warto zobaczyć w kinie. Mam nadzieję, że wszystkie efekty będą chociaż na tak dobrym poziomie jak w wersji poprzedniej. Nie spodziewam się jakiejś olśniewającej fabuły, ale przyjemnego filmu z niesamowitymi efektami.

Bercik022 2011-12-19

Cholera za dużo dobrych produkcji w 2012, do świąt następnych z kina nie wyjde ;/

Asmodeusz 2011-12-19

widać, że wysunięto wnioski z poprzedniej części i tym razem już nie bedzie tak cukierkowo, co tylko dobrze wróży tej produkcji

alienK 2011-12-19

Prawie Kratos i prawie God of War.

Proszę czekać…