Zwiastun Hobbita! 12

Pojawił się pierwszy zwiastun do filmu Hobbit: Niespodziewana podróż w reżyserii Petera Jacksona. Film oparty na książce J.R.R. Tolkiena rozgrywa się przed wydarzeniami z Władcy Pierścieni.

Hobbit

W obsadzie m.in. Martin Freeman czy Ian McKellen oraz aktorzy powracający z Władcy Pierścieni.

Premiera zaplanowana jest na 14 grudnia 2012 roku.

HobbitHobbit

HobbitHobbit

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 16

Avatar square 200x200
magsp 2011-12-23

Genialny, klimatyczny zwiastun. Obejrzałem go kilka razy, a teraz noszę przy sobie. Jakby co żeby podładować "baterie". Są ciarki, prawie łzy. Jest nastrój, jest właśnie to co ma być. Jest montaż, jest powaga, jest i bajkowość. Jest murowany hit. Czekam z niecierpliwością. Pieśń krasnoludów rozbraja…

micamic 2011-12-22

House jest serialem, czy oczekujesz tego aby Hobbit był jakby kolejnym odcinkiem serialu?
Ja wolałbym aby, był osobnym filmem, który zaskoczy mnie pozytywnie, tak jak LOTR.

Arkadiusz Turek 2011-12-22

Ja też mam nadzieję, że będzie dobrze – a właśnie dlatego, że zachowali klimat. I o to chodziło – osobiście nie mam nic przeciwko podobieństwom do LOTR, bo, do diaska, to właśnie jest najlepsze :) No chyba, że ktoś oczekiwał, że w Hobbicie będą pościgi i strzelaniny między szybkimi obcymi walczącymi z wściekłymi kowbojami :D

Czudi 2011-12-22

W Hollywood nic nie musi, ale nie zmienią, bo się sprawdziło, a poza tym Jackson dzięki sukcesowi Trylogii ma na tyle mocną pozycję, że raczej nie pozwoliłby na zbyt mocną ingerencję w jego koncepcję wizualną
Nie rozumiem pretensji Macamica, który oczekuje żeby byli inni aktorzy dla tej samej postaci?! To tak jakby oczekiwać żeby House’a w nowym sezonie zagrał nowy aktor, no bo ten już był;)
Hobbit może stać się jakością samą w sobie, ale też – tu producenci najwięcej mogą mieszać – jedynie przygrywką do Władcy i odcinaniem sentymentalnych kuponów, ale w to nie wierzę:)

Adam Siennica 2011-12-22

Ale skoro jest to ekranizacja książki "Hobbit", to wiemy, że jest to zupełnie inny klimat niż LOTR. "Hobbit" jest bardziej przygodową baśnią, gdy "LOTR" jest mrocznym fantasy. Dlatego film też będzie kompletnie inny.
Widzieliśmy tylko pierwsze spojrzenie na bohaterów i fakt, że został (bo musi) utrzymany styl wizualny. W końcu premiera za rok.

Proszę czekać…