Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

8 plakatów The Avengers 2

Zobacz 8 plakatów prosto z portalu Movie posters, prezentujących sylwetki superbohaterów z najnowszego filmu Jossa WhedonaThe Avengers.

Drużyna, znana do tej pory głównie z historii rysunkowych, po raz pierwszy zjednoczy siły na dużym ekranie już 4 maja 2012 roku.

Oddział superbohaterów tworzą: Chris Hemsworth (Thor), Robert Downey Jr. (Tony Stark / Iron Man), Chris Evans (Steve Rogers / Kapitan Ameryka), Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Jeremy Renner (Clint Barton / Hawkeye) i Scarlett Johansson (Natasha Romanoff / Czarna Wdowa).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2011-12-28

Cała kampania promocyjna tego filmu to jak na razie katastrofa, ale można było się tego spodziewać po Marvel Studios (równie kampania Iron Mana 2). Mam wrażenie, że lepsze są fan arty krążące po sieci a to chyba najgorsze co można powiedzieć o pracy działu marketingu "Avengers".

Natalia Karzel 2011-12-28

Plakaty jakoś bardzo mało atrakcyjne, ale tylu superbohaterów w jednym filmie może wręcz zagwarantować masę efektów specjalnych , miejmy nadzieję, że to będzie wykonane na dużo wyższym poziomie.

wieslaw grochot 2011-12-21

FILM MORZE BYĆ FAJNY ALE NAJBARDZIEJ MNIE DENERWUJE TO ŻE HULKA CO CHWILKĘ GRA KTOŚ INNY I NIE MA CIĄGŁOŚCI .TO TAK JAK BY IRON MANA 2 GRAŁ INNY AKTOR NIŻ W IRON MAN 1 I IRON MAN 3

Michał XxX 2011-12-21

Powinni być wszyscy na jednym plakacie! (i pewnie tak bedzie) Takie jest moje zdanie- Pozdrawiam!

Proszę czekać…