Wesołych Świąt! 6

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkiego dobrego, zdrowia, radości i czasu spędzonego w rodzinnym gronie.

Życzenia

Niech te święta będą filmowe i niezapomniane. Niech tradycji stanie się zadość i odbędzie się miły seans z Kevinem samym w domu i Szklaną pułapką.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Jana 2011-12-25

Wszystkiego najlepszego nie tylko na Święta!
Jak co roku o tej porze mamy "nieśmiertelnego" Kevina i "Szklaną pułapkę"
Wszystkim zaś "EFDEBOWICZOM" wielu świetnych filmów (premierowych!), błyskotliwych recenzji, opisów. opinii… zdobywania kolejnych gwiazdek złotych i srebrnych oraz hojnego Mikołaja z workiem pełnym filmów:)
Ps. Zimowa kartka świąteczna jakby znajoma:)

antosiek 2011-12-25

Wesołych Świąt pełnych rodzinnego ciepła, pogody ducha i spełnienia marzeń oraz samych niesamowitych chwil w nadchodzącym roku

ges28 2011-12-25

Zdrowych,Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w 2012 roku dal ekipy FDB.pl i Wszystkich użytkowników.

Movie 2011-12-25

Zdrowych, Wesołych i Radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich użytkowników portalu fdb.

alienK 2011-12-24

Życzę wam wszystkim filmów w TV bez reklam i lektora, kin z wyciszonymi komórkami, tanich biletów, obgryzionych do krwi paznokci w trakcie seansu, Oscarów w odkodowanej telewizji w wersji oryginalnej, oraz terabajtów wolnych na powiększającą się bazę!!! Wesołych Świąt!!!

Proszę czekać…