Obejrzyj finał Klucza 4

Ekipa serialu KLUCZ prezentuje finałowy VII epizod o tytule 'ŚMIERĆ' podzielony na dwie części. Zapraszamy do oglądania!

Klucz

Po 3 miesiącach oczekiwania powstał odcinek nowej jakości który trwa… W odcinku pojawia się nowi bohaterowie – A także większość starych bohaterów – nawet tych, którzy już pożegnali się ze światem.

Twórcy poszli w całkiem innym kierunku rozwiązań fabularnych. Zapowiada się, zatem powrót serialowego Łukasza 'psychola z nożem' , co na pewno ucieszy wielu fanów serialu!

Akcja często przenosi się z lasu w inne miejsca nie tylko plenerowe co jest totalną innowacją w całości, ciągłości serialu. Odcinek niejednokrotnie zaskakuje i jest bardzo płynny. Producenci serialu ‘Flying Dragon’ wykorzystali w tym odcinku swój nowy sprzęt co podnosi rangę jakości serialu.

Odcinek można nazwać epilogiem. Druga część trwająca ok 20min i jednocześnie kończąca cała serie KLUCZA ma wyjść 2 stycznia 2012r.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie 2011-12-30

Czy ktoś oglądał ten serial w całości ? Warto poświęcać czas i zaczynać ? Bo myślałam o tym już jakiś czas temu, ale jakoś zabrakło zapału ; )

thewojtek190 2011-12-28

Super zdjecia!! ;D

Proszę czekać…