Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Paczka nowych plakatów 5

Casa de mi Padre opowie o braciach Alvarez, którzy chcąc ocalić ranczo swojego ojca podejmują walkę przeciwko lokalnemu bossowi narkotykowemu.

Obraz reżyseruje Matt Piedmont, a w głównych rolach wystąpią Will Ferrell, Gael García Bernal, Diego Luna i Genesis Rodriguez.

Premierę zaplanowano na 16 marca 2012 roku.

Casa de mi Padre

Casa de mi PadreCasa de mi Padre

The Paperboy to thriller na podstawie powieści Petera Dextera o reporterze wracającym w rodzinne strony, na Florydę, aby zbadać pewną sprawę, w którą zamieszany jest skazany na śmierć więzień.

Reżyseruje Lee Daniels, a w obsadzie znaleźli się Zac Efron, Nicole Kidman, John Cusack, Matthew McConaughey i Scott Glenn.

Nie podano jak na razie daty premiery.

The Paperboy

The PaperboyThe Paperboy

House at the End of the Street skupi się na perypetiach matki i córki, które przeprowadzają się do domu, w sąsiedztwie którego dziewczyna zamordowała swoich rodziców. Dziewczyna zaprzyjaźnia się z bratem morderczyni co nie wróży jej nic dobrego.

Za kamerą stanął Mark Tonderai, a do głównych ról obsadzono Jennifer Lawrence, Elisabeth Shue, Maxa Thieriota, Gila Bellowsa i Nolana Gerarda Funka.

Premierę zaplanowano na 20 kwietnia 2012 roku.

House at the End of the Street

House at the End of the StreetHouse at the End of the Street

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

nathalie

Świetny plakat Casa de mi Padre, prosty, w starym stylu, od razu przyciąga wzrok – zupełnie inny niż większość wyfotoszopowanych twarzy patrzących na nas z większości plakatów.
Do The Paperboy jak na razie zachęca mnie jedynie Nicole Kidman, plakat mi się nie podoba, brakuje pomysłowości, zbyt zwyczajny.

Quagmire

Zaskakująco ciekawe plakaty, uwielbiam te które sprawiają wrażenie "narysowanych".

Proszę czekać…