Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

Portman u Wachowskich? 3

Aktorka Natalie Portman (Czarny łabędź) prowadzi rozmowy z rodzeństwem Wachowskich (Andym oraz Laną) w związku z ich kolejnym projektem, kryjącym się pod roboczym tytułem Jupiter Ascending. Gdyby współpraca doszła do skutku, to byłaby to już druga produkcja całej trójki. Wcześniejszy film z udziałem wspomnianych osób to ekranizacja słynnego komiksu V jak Vendetta z 2006 roku.

Wachowscy pracują obecnie nad projektem s-f Cloud Atlas dla studia Warner Bros. Film, według zapowiedzi, trafi do kin już tej jesieni. W związku z powyższym zdjęcia do kolejnej – ewentualnej produkcji rozpoczęłyby się nie wcześniej niż na przełomie trzeciego/czwartego kwartału 2012 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Jana 2012-01-08

Stworzą razem coś ciekawego… Też mam taką nadzieję. Portman jak na swoje 30 lat ma spory dorobek na swym koncie, to przecież najlepszy wiek na wszechstronny rozwój aktorski i zdobywanie laurów;)

Natalia Karzel 2012-01-06

Portman i Wachowscy ? Od razu brzmi zachęcająco, a biorąc pod uwagę jak im wyszła V jak Vendetta, to możemy mieć tylko ogromną nadzieję, że znów coś razem stworzą. Nathalie Portman wciąż mnie zaskakuje jak bardzo się rozwinęła jako aktorka.

Proszę czekać…