Tańczący Vincent Gallo i UFO

Vincent Gallo w filmie Tetro (2009)

Niedawno w sieci zadebiutował teaser filmu La leggenda di Kaspar Hauser z tańczącym Vincentem Gallo (Essential Killing, Tetro) i przelatujące nad nim niezidentyfikowane obiekty. Twórcy zapowiadają, że film nie będzie remakiem filmu Wernera Herzoga – Zagadki Kaspara Hausera. Projekt określa się jako western osadzony w postmodernistycznych realiach.

W maju 1828 roku w Norymberdze pojawił się młody mężczyzna nie potrafiący porozumieć się z otoczeniem. Legenda mówi, że był synem Napoleona. Żyjący od urodzenia w całkowitej izolacji, stał się obiektem dociekań ówczesnych naukowców, dopóki nie został zamordowany w pięć lat później…

Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Davide Manuli. W obsadzie znaleźli się także: Claudia Gerini, Elisa Sednaoui, Fabrizio Gifuni oraz Silvia Calderoni w roli Kaspara Hausera. Gallo będzie w filmie posługiwał się dwoma językami (angielskim i włoskim).

Zobacz teaser:

Oraz próbka soundtracku:

Źrodło: http://blogs.indiewire.com/theplaylist/watch-vincent-gallo-dancing-a-ufo-in-amazing-teaser-for-the-legend-of-kaspar-hauser


Tomasz Pióro
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.