Pasjonat filmu. Pasjonat rysunku. Pasjonat kobiety. Pasjonat trunku.

LOL 3

Zobacz oficjalny zwiastun do najnowszego filmu z udziałem aktorki Miley Cyrus pt. LOL, który już w tym roku zawita do naszych kin. Film w reżyserii Lisy Azuelos jest remakem francuskiej produkcji z 2008 roku pod tym samym tytułem.

W obsadzie ponadto Demi Moore, Ashley Greene oraz Adam Sevani.

Film przedstawia świat połączony przez YouTube, iTunes i Facebook. Główną bohaterką filmu jest Lola (Cyrus), która w sieci posługuje się nickiem Lol. Dziewczyna ma 16 lat, a na jej życie składają się: nauka w prestiżowej szkole średniej, sekretny pamiętnik, przyjaciele, chłopak, rozwiedzeni rodzice i jej seksualność. Kiedy mama Loli, Anna (Moore), przypadkiem odkrywa pamiętnik córki, szybko zdaje sobie sprawę, jak wielka jest luka w ich komunikacji. Wśród zabawnych i wzruszających scen pomiędzy matką, a córką, autorka filmu ukazuje autentyczną drogę rozwoju obecnych metod porozumiewania się.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Jana 2012-01-10

Kto należy do młodzieży, temu film się pewnie spodoba. Jako że czasy pierwszej młodości poza mną, więc mniej mnie ekscytują takie obrazki;)
Prawdą jest jednak, że dzisiejszy stan komunikacji międzyludzkiej, w jej klasycznym rozumieniu jest bardzo ubożuchny! Bez nowoczesnej techniki ani rusz;) Nic więc dziwnego, że przepaść międzypokoleniowa pogłębia się…

Proszę czekać…