Polski plakat Id marcowych 0

Kino Świat zaprezentowało polski plakat z taglinem do filmu George'a Clooneya zatytułowanego Idy marcowe. Tagline na plakacie brzmi "Jak zostać prezydentem?".

Ryan Gosling w filmie Idy marcowe

Film jest nominowany w 4 kategoriach do tegorocznych Złotych Globów (w tym w kategorii Najlepszy dramat). Polska premiera 3 lutego 2012 r.

Będzie już to czwarty film, którego reżyserem jest Clooney. Wcześniejsze trzy to: Niebezpieczny umysł, Good Night and Good Luck i Miłosne gierki. Film jest adaptacją sztuki Beau Willimona "Farragut North". To historia młodego człowieka, który dołącza do sztabu wyborczego jednego z kandydatów na prezydenta USA. Pełen ideałów i zapału mężczyzna szybko orientuje się, iż realia prawdziwej polityki są zupełnie inne niż sobie wyobrażał. Z czasem coraz mocniej angażuje się w świat pełen brudnych trików i socjologicznych zagrywek.

W obsadzie filmu są: Ryan Gosling, Philip Seymour Hoffman, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Paul Giamatti, Max Minghella i Jeffrey Wright.

Zobacz plakat:

Polski plakat Id marcowychPolski plakat Id marcowych

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jana 2012-01-12

Kompozycja… interesująca. Twarz (a raczej jej połowa) George’a Clooneya ma coś intrygującego. Lewa połowa – bez wyrazu;) Czy tagline potrzebny? Mam wątpliwości.

Michał 2012-01-12

fajna zamiana z Time na Newsweek Polska,ale tagline mogli sobie darować.

Proszę czekać…