Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Foto Deppa i Pfeiffer z Dark Shadows 2

Pojawiło się świeże zdjęcie aktorów z najnowszej produkcji Tima Burtona, zatytułowanej Dark Shadows. Na zamieszczonych fotografiach widzimy Johnny Deppa w roli wampira Barnabasa Collinsa i Michelle Pfeiffer w roli Elizabeth Collins Stoddard.

Scenariusz filmu oparty został na kultowym serialu Dana Curtisa, emitowanym w latach 1966 – 1971.

W roku 1752 Joshua i Naomi Collins razem ze swoim synem Barnabasem wyemigrowali z Anglii do Ameryki, żeby uciec przed tajemniczą klątwą prześladującą ich rodzinę. Dwadzieścia lat później Barnabas jest bogatym playboyem, mającym świat u swoich stóp. Wszystko się zmienia kiedy Barnabas łamie serce potężnej czarownicy – Angelique Brouchard, która w ramach zemsty zamienia go w wampira, a następnie grzebie go żywcem. Dwa wieki później Barnabas zostaje uwolniony ze swojego grobowca.

Planowana data premiery w Polsce to 11 maja 2012 roku.

Kadr z filmu Dark ShadowsKadr z filmu Dark Shadows

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-01-18

Fabuła by mnie jakoś niespecjalnie zachęciła gdyby nie fakt, że reżyseruje tu Tim Burton. Film na pewno będzie klimatyczny, mroczny i tajemniczy.. Czekam!

Jana 2012-01-16

No to chyba podpis pod zdjęciem nietrafiony;) McDonell to młody Barnaba Collins, a Collinsa-ojca zagrał Deep… Tak czy inaczej, zmyłka taktyczna z tym podpisem. Nic dziwnego, że nie mogłam rozpoznać:)

kill 2012-01-14

Bo to nie jest Johny Depp tylko Thomas McDonell.

Jana 2012-01-13

Depp na zdjęciu powyżej (z Pfeiffer) jakoś mało do siebie podobny, chyba świetnie ucharakteryzowany;)
"Scenariusz filmu oparty został na kultowym serialu Dana Curtisa, emitowanym w latach 1966 – 1971". Czasy serialu dość odległe, więc może niewiele osób go zna, ale…
Czy to znowu może jakiś remake?

Proszę czekać…