Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

3 sezon The Walking Dead 2

Serial The Walking Dead opowiada historię tygodni i miesięcy następujących po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf jednego z hrabstw, Rick Grimes (Andrew Lincoln), po wybudzeniu się ze śpiączki w opuszczonym szpitalu, odkrywa, że znany mu świat nie istnieje – został zniszczony przez apokaliptyczną epidemię zombie.

Ekipa serialu The Walking Dead

Stacja telewizyjna AMC ogłosiła, że zamówiła 3 sezon serialu oraz że tym razem widzowie mogą liczyć, aż na 16 odcinków. Przypomnijmy, że pierwszy sezon składał się z 6 odcinków, a drugi z 13 epizodów.

Po świąteczno-noworocznej przerwie ósmy odcinek drugiego sezon wraca na antenę w USA już 12 lutego br.

Zobacz plakat promujący powrót serialu:

The Walking DeadThe Walking Dead

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Arkadiusz Turek 2012-01-20

Ta lekka monotonia mogła być przecież zabiegiem zamierzonym, żeby właśnie przywalić w odcinku z powyższym kadrem. Tak na marginesie odcinek ze zgubieniem się tej małej i postrzeleniem synka Ricka też był niczego sobie. Ja tam póki co nie widzę większych wad (no może poza niektórymi zachowaniami żony Ricka – jest nieznośnie irytująca momentami), chyba, że się ktoś nastawia tylko na to, że w każdym odcinku będą rozwalać tysiące zombi – wtedy rozumiem, że film nie spełnia oczekiwań :)

Quagmire 2012-01-17

Tylko, że problem z Walking Dead jest taki, że pierwszy sezon liczył zaledwie 6 odcinków a tymczasem już w drugim widać oznaki totalnego wypalenia i dreptania w miejscu. Choć oczy może zamydlić fantastyczny odcinek z którego pochodzi powyższy kadr.

Adrian 2012-01-17

Tak, niemniej – tempo spadło juz w drugim sezonie – wg mine pierwszy sezon zachęcał do dalszego oglądania, zas drugi nieco kuleje (powtórka z prison break?). i waśnie dlatego powinno się to zmienić, dlatego licze, że twórcy ciekawie pociągną te pozostałe 6 odcinków serii2.

Arkadiusz Turek 2012-01-17

Nie znam serii, która nie zwolniłaby tempa wcześniej czy później, a "zbyt świeże oddechy" też już nie raz położyły serial – jest jeszcze kilka uśpionych wątków, które mam nadzieję zostaną "pociągnięte" – czekam z nieukrywaną niecierpliwością :)

Marek Jacek 2012-01-16

Racja, poprawione :)

Proszę czekać…