http://vimeo.com/mironkundzicz

Azaria debiutuje jako reżyser 0

Hank Azaria wyreżyseruje komedię Outsourced.

Produkuje Columbia Pictures.

Hank Azaria w filmie Epitafium 2004Hank Azaria w filmie Epitafium 2004

Hank Azaria (Epitafium) podkłada głosy pod postacie Apu, Moe Szyslak i Chief Wiggum w kreskówce Simpsonowie, produkowanej przez Fox.

Ma już na swoim koncie reżyserię krótkometrażowego filmu Nobody's Perfect w 2004 roku. Była to komedia, w której wystąpili Ellen Pompeo (Old School: Niezaliczona), Maria Bello (Thank You for Smoking), Sarah Silverman (Szkoła Rocka) i sam Azaria.

Outsourced będzie opowiadać historię dwóch mężczyzn, którzy pracują w fabryce. Kiedy firma postanawia ją zamknąć i przenieść z USA do Meksyku, mężczyźni również postanawiają się przenieść, aby odzyskać pracę.

Columbia kupiła prawa do scenariusza autorstwa Timothy Dowlinga (Terminator 3: Bunt maszyn) w 2004 roku. Wtedy planowano, że główne role zagrają Vince Vaughn (Polowanie na druhny) i Owen Wilson (Podwodne życie ze Stevem Zissou). Teraz jednak, nie wiadomo jak będzie wyglądać obsada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

majron

a wg mnie wlasnie komedie obyczajowe sa najlepsze :) przed boratem tez byly komedie w takim stylu ale nie mialy takiego poglosu i szumu :) a zreszta hank azaria to swietny aktor i mysle ze da sobie rade :)

Borat nadal nowe znaczenie slowu komedia ;)to mi wyglada na komedie obyczajowa z jednym dobrym skeczem :) chociaz zwiazek z Simpsonami robi wrazenie :)

Proszę czekać…