Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zwiastun horroru Coppoli 3

Fabuła filmu Twixt opowiadać będzie o pisarzu u schyłku kariery, który podczas promocji swojej książki trafia do małego miasteczka, gdzie zostaje wplątany w zagadkę morderstwa pewnej młodej dziewczyny. We śnie odwiedza go duch imieniem V. Pisarz jest przekonany, że obie sytuacje są ze sobą powiązane i jest wdzięczny, że przytrafiły się właśnie jemu. Postanawia rozwiązać zagadkę przekonując się, że ma ona więcej wspólnego z jego życiem niż mógłby przypuszczać.

Francis Ford Coppola i Elle Fanning na planie

Reżyseruje Francis Ford Coppola na podstawie własnego scenariusza, a w głównych rolach zobaczymy Vala Kilmera, Elle Fanning, Bruce'a Derna i Bena Chaplina.

Światowa premiera już 11 kwietnia br..

Zobacz zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox 2012-01-30

Zarówno krytycy jak i widzowie zeszłorocznego festiwalu w Toronto nie pozostawili niestety na filmie suchej nitki. Zebrał najgorsze recenzje. Więc obstawiałbym raczej przy tym drugim.
Kilmer ma dobre role, owszem, ale rola w "Wyspie doktora Moreau" trudno uznać do udanych. W "Gorączce" miał naprawdę niezłą rolę.

Marek Jacek 2012-01-30

To, że Kilmer ostatnio grywa w mało ambitnych projektach nie ujmuje jego wcześniejszym rolom jak np. w The Doors, Tombstone czy Wyspa doktora Moreau. Tak więc sądzę, że jest szansa na kolejną jego dobrą rolę (choć oczywiście jest szansa, że Twoje obawy się spełnią).

drfalck 2012-01-30

czy Coppolla upadł już tak nisko żeby zatrudniać Kilmera ?
jeszce brakuje tu jego bratanka Cage, Seagala i Van Damma.
kina klasy B jak się patrzy.

Proszę czekać…