Sędzia Dredd z nowym zdjęciem 1

W nowym filmie pt. Sędzia Dredd tytułową rolę bezwzględnego strażnika prawa gra Karl Urban. Towarzyszą mu m.in. Lena Headey i Olivia Thirlby.

Dredd

Filmy ma być wierniejszą i poważniejszą adaptacją niż produkcja z udziałem Sylvestra Stallone. Sędzia Dredd ma mieć kategorię wiekową R.

Akcja rozgrywa się na ulicach futurystycznego miasta Mega City One. Dredd jest jednym z najgroźniejszych sędziów, który jednocześnie jest sędzią i katem.

Zobacz zdjęcie pochodzące z magazynu Total Film:

Karl Urban jako sędzia DreddKarl Urban jako sędzia Dredd

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
wieslaw grochot 2012-02-01

DLA MNIE NAJLEPSZY BYŁ SYLWESTER STALLONE BO KAŻDY INNY AKTOR KTÓRY WCIELA SIĘ W POPRZEDNIEGO Z CZĘŚCI PIERWSZEJ TO JEST JAK ODGRZEWANIE STAREGO KOTLETA ,ALE TO TYLKO MOJA OPINIA ATEN AKTOR NOWY TO KLAPA

Adrian 2012-02-01

To nie tak, że Sylvester ma ciekawy wyraz twarzy więc oceniamy krytycznie jego następców. Chodzi o to, że Karl Urban musi na siłę upodobnić się do postaci z komiksu, co zdecydowanie do niego nie pasuje. Zaś Sly miał to naturalnie (właśnie minę zbliżoną do samego Dredda). Wg mnie cała ta dyskusja ma zwrócić uwagę tylko i wyłącznie na ten fakt, ale….to tylko moje spostrzeżenie:)
Pomijam oczywiście fakt, że Dredd był dobrze zbudowany, gdyż po zdjęciach Urbana takiego wniosku nie da się wyciągnąć.

Young_Caesar 2012-02-01

no wlasnie ja tego nie rozumiem;] przeciez Stallone ma taki wyraz twarzy , to jest jego wyraz twarzy a nie samego Dredda… wiec po jaką cholere Urban ma miec ten sam wyraz twarzy co Sly??

Piotr Biernacki 2012-01-31

Z Urbanem w roli Dredda jest taki problem, że ten grymas na jego twarzy (części twarzy) wygląda okropnie sztucznie; a Stallone miał tak naturalnie.

Asmodeusz 2012-01-31

Urban miał kilka dobrych rul i nawet pasje do tej postaci, ale w pamięci zawsze zostanie Sylwester i jego wyraz twarzy

Proszę czekać…