Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Wiemy kto zagra w Evil Dead 3

Dzięki Variety dowiedzieliśmy się, że Shiloh Fernandez (Dziewczyna w czerwonej pelerynie) odegra główną rolę męską w nadchodzącym dużymi krokami remake’u kultowego horroru Martwe zło z 1981 roku.

Po rezygnacji z roli Lily Collins, która miała zagrać główną rolę żeńską, Fernandez jest jak narazie jedynym potwierdzonym członkiem obsady.

Nową wersję The Evil Dead wyreżyseruje Fede Alvarez, który napisał również scenariusz do pary z Rodo Sayaguesem.

Datę premiery TriStar Pictures zaplanowało na 12 kwietnia 2013 roku.

Fabuła ma skupić się na 5 znajomych relaksujących się w chatce na bezludziu, gdzie znajdują Księgę Umarłych. Uwalniają demoniczną siłę, która przejmuje każdego z nich, aż zostaje jedna osoba, która musi walczyć o przetrwanie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho 2012-02-04

No nie mogą powtórzyć lasów Michigan, bo najlepiej by było, żeby to był trochę inny film a nie dokładny remake i właśnie te lasy nowozelandzkie mogą się sprawdzić, aczkolwiek one by się sprawdziły doskonale jakby tą chatką była chatka z Hobbitonu :)
Ja narazie do projektu jestem pozytywnie nastawiony, reżyser ma ambicje, choć wiadomo, że to nie wystarczy.

Quagmire 2012-02-03

Właśnie takiego gogusia się obawiałem no ale zobaczymy może coś potrafi. Ekipa oryginału to przeciętne studenciaki teraz widać muszą ich zastąpić modele.
Na Twitterze reżyser udostępnił zdjęcie nowozelandzkiego lasu w którym nakręcą zdjęcia, kto oglądał Herkulesa, Xenę i Władcę Pierścieni mniej więcej wie, że daleko temu do klimatu lasów Michigan…
Chyba będę musiał wzorem Jaya i Cichego Boba wyruszyć do Hollywood lub Nowej Zelandii aby zablokować ten projekt :)

Proszę czekać…