Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Premiery DVD i Blu-Ray #6/2012 4

Nadchodzący tydzień w sklepach zostanie zdominowany przez kino kostiumowe. W sprzedaży na DVD pojawi się mini serial produkcji HBO Mildred Pierce z Kate Winslet, która za swoją rolę zgarnęła Złotego Globa, oraz Jane Eyre. Drugi tytuł został natomiast nominowany do Oskara za najlepsze kostiumy.

Premiery DVD i Blu-Ray

Fanom lżejszego kina do gustu może przypaść komedia z Ryanem Reynoldsem oraz Jasonem Batemanem pt. Zamiana ciał. Ponadto do kupienia będzie film familijny Mój przyjaciel delfin.

Mildred Pierce

<a class=

Mini serial w 5-ciu częściach w reżyserii Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków.

Premiera DVD: 17 luty
Dodatki: brak
Dystrybutor: Galapagos
Cena: 45,99 zł*

Jane Eyre

<a class=

Ekranizacja powieści Charlotte Brontë. Jane Eyre (Mia Wasikowska) po ośmiu latach spędzonych w ośrodku dla młodych dziewczynek podejmuje pracę guwernantki w posiadłości zamożnego Edwarda Rochestera (Michael Fassbender), z którym zaczyna nawiązywać bliższe relacje.

Premiera DVD: 16 luty
Dodatki: brak
Dystrybutor: TiM Film Studio
Cena: 29,99 zł*

Zamiana ciał

<a class=

Mitch (Ryan Reynolds) i Dave (Jason Bateman) dorastali razem. Kiedyś byli nierozłącznymi kumplami. Jednak z upływem lat ich drogi zaczęły się rozchodzić. Według Mitcha, Dave ma wszystko, o czym on marzy: piękną żonę i świetnie płatną pracę. Według Dave’a, Mitch jest w idealnej sytuacji: jest wolny, żyje bez jakichkolwiek stresów, zobowiązań i konsekwencji. Pewnego dnia, po wspólnym wypadzie w miasto, panowie budzą się i ku swojemu zdziwieniu odkrywają, że ich życzenie poniekąd się spełniło i zamienili się ciałami. Czy uda im się powstrzymać nieuchronną katastrofę i powrócą do swoich ciał zanim zniszczą życie swojego kumpla?

Premiera DVD: 16 luty
Dodatki: sceny usunięte, gagi z planu
Dystrybutor: TiM Film Studio
Cena: 39,99 zł*

Premiera Blu-Ray: 16 luty
Dodatki: sceny usunięte, gagi z planu, Czas na zmianę: Materiał z udziałem twórców i obsady, Aspekt rodzinny: Za kulisami, dodatkowy komentarz reżysera
Dystrybutor: TiM Film Studio
Cena: 79,99 zł*

Mój przyjaciel delfin

<a class=

Poruszająca historia delfina, który wpada w sidła zastawione przez rybaków i traci płetwę. Dzięki pomocy chłopca o imieniu Sawyer i jego nowych przyjaciół, biologa morskiego (Harry Connick Jr.) oraz błyskotliwego protetyka (Morgan Freeman), ma jednak szansę na nowe życie.

Premiera DVD: 17 luty
Dodatki: gagi z planu filmowego, komentarz, sceny dodatkowe
Dystrybutor: Galapagos
Cena: 49,99 zł*

*sugerowana cena detaliczna

Premiery w wypożyczalniach

Ponadto w tym tygodniu w wypożyczalniach pojawi się Elita zabójców na DVD.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…