Lee Tamahori reżyserem Emperor

Lee Tamahori

Ogłoszono, że reżyser Lee Tamahori (Śmierć nadejdzie jutro, Next) wyreżyseruje film zatytułowany The Emperor. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jesienią tego roku. Realizowane będą w Niemczech, Hiszpanii oraz Belgii.

Reżyser już na wczesnym etapie produkcji zapowiedział, że widzowie będą oczarowani jego wizją, którą stworzy wykorzystując nowe techniki wykorzystania technologii CGI. Dodał, że historia przedstawiona w filmie ma wykraczać poza naszą wyobraźnię.

Film opowie o kobiecie, której ojciec został skazany na śmierć przez cesarza Karola V. Teraz kobieta za wszelką cenę chce zemścić się na władcy… Akcja ma rozgrywać się w realiach XVI-wiecznej Europy.

Autorami scenariusza są Jan Blokker i Michael Thomas.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.