Nowy plakat Rec 3

Kadr z filmu Rec 3

W sieci pojawił się plakat horroru Rec 3. Współautorem scenariusza i reżyserem jest Paco Plaza, który był odpowiedzialny za dwa poprzednie filmy.

Polscy widzowie film będą mogli oglądać od 13 kwietnia br.

Prequel najpopularniejszej serii filmów grozy w historii kina europejskiego, która otrzymała nominację do Europejskiej Nagrody Filmowej, a wraz z Sierocińcem zapoczątkowała ogólnoświatową modę na hiszpańskie horrory. Na fabułę Rec 3: Geneza składają się przerażające wydarzenia, mające miejsce z dala od kamienicy, w której epidemia zabójczego wirusa przemieniła niewinnych mieszkańców w krwiożercze bestie. Sprytny zabieg scenarzystów Rec i Rec 2 pozwoli widzom, spragnionym wyjaśnień co do źródeł zagrożenia, pójść śladami ukrytymi w fabule dotychczasowych części, ku rozwiązaniu zagadki rozprzestrzeniającego się zła.

Zobacz plakat:

Plakat filmu Rec 3Plakat filmu Rec 3

Przypominamy także o zwiastunie, który niedawno zadebiutował. Możecie obejrzeć go poniżej.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.