Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Ciekawy plakat Johna Cartera 1

W sieci pojawił się nowy plakat superprodukcji Disneya pt. John Carter. Reżyseruje Andrew Stanton (WALL·E, Gdzie jest Nemo?), który jest także współautorem scenariusza.

Kadr z filmu John Carter

Światowa premiera zaplanowana jest na 8 marca 2012 roku. Polscy widzowie film w kinach będą mogli oglądać dzień później. Dystrybutorem jest Forum Film Poland.

John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) i księżniczką Dejah Thoris (Lynn Collins), która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

Sprawdźcie nowy plakat:

John CarterJohn Carter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Beznickowy 2012-02-23

Ładnie się to prezentuje w zapowiedziach. A Stanton bubla żadnego nie stworzył, więc mam ogromne nadzieje na świetną rozrywkę.
Faktycznie zarys fabuły bardzo zbliżony do Avatara.

badguy 2012-02-22

Chyba tylko dla tego że tego typu czyste, przygodowe s-f jest obecnie bardzo rzadkie w blockbusterach. Oba filmy nie mają ze sobą wiele wspólnego.

nathalie 2012-02-22

Mam dość silne skojarzenie z Avatarem, miejmy nadzieję, że to tylko pierwsze wrażenie. Świat przedstawiony na plakacie wygląda interesująco, może wyjść z tego całkiem ciekawa bajka.

Proszę czekać…