Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Epicka zapowiedź Gniewu tytanów 7

Pojawił się świeży, epicki zwiastun filmu Gniew tytanów, który jest kontynuacją remake’a Starcia tytanów.

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera już 30 marca br..

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
opatrznik 2012-02-24

Chyba przyjdzie czas odwiedzić dobre kino dla dobrych efektów ;)

Natalia Karzel 2012-02-24

Szykuje się wspaniałe widowisko efektów specjalnych! Już się nie mogę doczekać, pozycja kinowa obowiązkowa. Mam tylko nadzieję, że fabuła będzie trochę mniej przewidywalna niż w pierwszej części.

Piotr Biernacki 2012-02-24

Szkoda, że Gemma Arterton nie zagrała w kontynuacji. Rosamund Pike jakoś mi nie pasuje w takich produkcjach.
Starcie tytanów było średnią produkcją i już widać, że Gniew tytanów powinien być lepszy. Niesamowicie dopracowane są te wszystkie stworzenia; zwłaszcza ten ognisty gigant.

Proszę czekać…