Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Polski plakat Gniewu tytanów 3

Zobaczcie jak prezentuje się polski plakat filmu Gniew tytanów, który jest kontynuacją remake’a Starcia tytanów.

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera już 30 marca br..

Gniew tytanówGniew tytanów

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Natalia Karzel 2012-02-26

Jestem pod wrażeniem, że chociaż raz nie zmasakrowali polskiego plakatu. Tytuł rzeczywiście mało czytelny, ale przynajmniej nie gryzie się z tłem. Wg mnie jest na plus ; )

Marek Jacek 2012-02-26

Sądzę, że to pierwszy z serii plakatów. Tak samo było przy "jedynce". Tytuł trochę jest mało czytelny wg mnie, zlewa się z tłem, ale i tak jak na rodzime dzieła całkiem spoko.

Piotr Biernacki 2012-02-26

Polski dystrybutor wybrał najlepszy plakat z dostępnych przez producenta. Mam nadzieję, że będą dostępne seanse 2D, bo w trójwymiarze nie mam ochoty tego oglądać.

Proszę czekać…