Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Aż 3 spoty Gniewu tytanów! 2

Pojawiły się trzy nowe spoty telewizyjne filmu Gniew tytanów, który jest kontynuacją remake’a Starcia tytanów.

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera już 30 marca br..

Poniżej nowe spoty:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

nathalie 2012-02-29

Dlatego ja już więcej zapowiedzi nie oglądam, łącznie z tymi trzema spotami ; ) Wolę sobie zachować jak najwięcej dobrych momentów na oglądanie w kinie.

hejfalubaz 2012-02-29

Nie powiem, ciekawe hasło reklamowe: "on March 30th GO TO HELL" ;)

jacks 2012-02-28

Boję się tylko, że wszystko co dobre już pokazano w zwiastunie i spotach…

Asmodeusz 2012-02-28

tym razem mamy bardziej zróżnicowanych przeciwników, plus więcej krwi i realizmu widać, że wzięto do serca wady 1

Proszę czekać…