Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

2. sezon American Horror Story 3

W sieci pojawiły się dzisiaj informacje dotyczące obsady drugiego sezonu serialu, który okazał się dużym hitem w zeszłym roku. Mowa oczywiście o American Horror Story – serialu z gatunku horroru o nawiedzonym domu i rodzinie, która się do niego wprowadziła…

Rodzina Harmonów w serialu American Horror Story (2011)

Potwierdzono powrót niektórych aktorów na plan, o czym przeczytacie poniżej.

Pierwszym nazwiskiem, które trzeba wymienić to Zachary Quinto (grał Chada Warwicka), który tym razem ma odegrać główną rolę męską w nowych odcinkach. Warto zaznaczyć, że jego rola będzie zupełnie inna niż w pierwszym sezonie… Możemy tylko zgadywać co twórcy mają na myśli robiąc takie posunięcie.

Kolejną postacią wracająca na plan będzie Jessica Lange (grała Constance) i z dotychczasowych wiadomości wiadomo, że będzie głównym "przeciwnikiem" Quinto… Jej rola również ma być kompletnie odmienna od pierwszego sezonu.

Ponad to wiadomo już, że powrócą również Evan Peters (grał Tate’a), Sarah Paulson (grała Billie Dean Howard) i Lily Rabe (grała Norę Montgomery) – wszyscy dostaną nowe role…

Nowy sezon przeniesie akcję na wschodnie wybrzeże USA i opowie kompletnie inną historię…

American Horror StoryAmerican Horror Story

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2012-03-03

Super sprawa, że każdy sezon to będzie kompletnie różna historia, dzięki temu jest większa szansa, że serial nie popadnie w "tasiemcowość". Widać, że twórcy wzięli do drugiego sezonu tych, co najlepiej sprawdzili się w pierwszym, z Lange i Petersem na czele. Fajnie, że Quinto dostał dużą rolę. Mam nadzieję, że również Rabe i Paulson dostaną większe role. Bo wszyscy wymienieni pasują do takich mrocznych klimatów. Liczę też, że Alexandra Breckenridge dostanie rolę w drugim sezonie, np. seksowną pielęgniarkę mogła by zagrać. Już nie mogę się doczekać! :)
Warto było dodać, że drugi sezon ma właśnie mieć akcję w nawiedzonym (bądź prowadzonym przez psychopatów; bądź oba) szpitalu (najprawdopodobniej jakimś psychiatryku).

Proszę czekać…