Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Terra Nova w Netflix? 2

Dopiero co pojawiło się oświadczenie o anulowaniu serialu Terra Nova po pierwszym sezonie przez studio Fox, a dziś rozpoczęły się rozmowy o przejęciu projektu i kontynuowaniu go przez firmę Netflix zajmującą się udostępnianiem filmów on-line.

Serial śledził losy rodziny, która przeniosła się do czasów prehistorycznych, gdzie osiedliła się w pierwszej ludzkiej kolonii Terra Nova, po tym jak nasz świat przestał istnieć na skutek nadmiernego rozwoju i przeludnienia. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego było rozpoczęcie życia w nowym miejscu, jakim jest Terra Nova.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

ember

Wybaczcie, że się wcinam, ale po co aż tak się pieklić? Naprawdę rozumiem troskę o rzetelność informacji, lecz czasami sami dystrybutorzy nie mają pojęcia o fabule filmu/serialu. Tutaj jednak chyba mamy do czynienia z małym niedopatrzeniem ze strony redaktora. Gdy czytam opisy serialu (od razu mówię – nie oglądałam), mowa jest o świecie, który przestał istnieć w znanej nam formie. Czyli innymi słowy jest teraz w formie innej, np. poważnie zniszczony. Te kilka słów zmienia sens zdania, ale nikt nie jest nieomylny, można tego nie zauważyć i odebrać inaczej. Ale czy naprawdę warto się tak kłócić o niedopatrzenie?

Quagmire

Ogarnij się człowieku bo bardziej bzdurnego zarzutu już dawno nie czytałem. Pretensje trzeba mieć do dystrybutora, że nie wie co sprzedaje a nie do piszącego newsa który rzetelnie korzysta z oficjalnych źródeł informacji.

Jack_Daniels

Bo jest dla Ciebie niewygodny?? No świetnie, świetnie… Szacunek za profesjonalizm, serio…

jacks

Gdybym miał obejrzeć wszystko o czym piszę musiałbym mieć klona przed telewizorem. Zamykam temat.

Jack_Daniels

No to trochę szkoda, że piszesz o tematach, o których masz dość blade pojęcie…

Proszę czekać…