Plany Stallone'a i Schwarzeneggera

Arnold Schwarzenegger i Sylvester Stallone

Od jakiegoś czasu mówi się o nowym filmie pt. The Tomb, w którym obok siebie wystąpią wspomnieni w tytule Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger. Obaj aktorzy pracują wspólnie również nad kontynuacją Niezniszczalnych, której polską premierę planuje się na sierpień tego roku.

Schwarzenegger wspomniał podczas jednego z ostatnich wywiadów:

Pracujemy właśnie ze Sly nad The Tomb, który będzie filmem o ucieczce z więzienia. Obaj zostaliśmy zamknięci w miejscu, z którego praktycznie nie ma ucieczki z racji, że to olbrzymi statek na oceanie, ale oczywiście my coś wymyślimy.

Później dodaje:

Następnym projektem będzie The Unknown Soldier, które zrobimy z wytwórnią Bandito Brothers odpowiedzialnymi za ostatni hit Akt odwagi. Zdjęcia do filmu rozpoczniemy około czerwca. Na szczęście do tego czasu moje ramię powinno się wykurować i będę mógł wykonywać również sceny kaskaderskie. Już się nie mogę doczekać.

Z kolei Stallone wspomniał:

Nie mogę przestać myśleć o zrobieniu kolejnego Rambo. Teraz jest przecież w Arizonie, przy granicy z Meksykiem. Nie wydaje mi się żeby Rambo lubił Meksykanów…

Co myślicie? Jak dla mnie zapowiada się kilka ciekawych produkcji, ale co do ewentualnego powrotu Rambo mam małe wątpliwości…


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.