Plakatowe nowości

Fragment plakatu "The Perfect Family"

W sieci pojawiło się kilka godnych uwagi plakatów nowych produkcji, takich jak: The Perfect Family, The Loved Ones oraz Cell Count.
Która z tych nadchodzących produkcji zapowiada się według Was najlepiej?

The Perfect Family

Wzorcowa gospodyni domowa i zapalona katoliczka Eileen Cleary (Kathleen Turner) zostaje nominowana do jednej z najwyższych nagród swojego kościoła. Od tej pory za wszelką cenę próbuje udowodnić wszystkim dookoła, że ma idealną rodzinę, przez co nie akceptuje swoich najbliższych takimi jacy są.

W rolach głównych obok Kathleen Turner będziemy mogli zobaczyć Emily Deschanel oraz Jason’a Rittera.

The Loved Ones

Brent odrzuca zaproszenie na bal maturalny od swojej koleżanki z klasy, dziwacznej Loli. Z pozoru niewinna sytuacja zapoczątkuje serię krwawych wydarzeń, bo Lola nie zamierza tak łatwo zrezygnować ze swojej wymarzonej studniówki.

Ten australijski horror został wyreżyserowany przez Sean'a Byrne, a w rolach głównych wystąpią Xavier Samuel oraz Robin McLeavy.

Cell Count

Russell Carpenter niechętnie oddaje swoją żonę Sadie do eksperymentalnego ośrodka leczenia, by zwalczyć jej zagrażającą życiu chorobę. Miejsce przypomina więzienie, a kobieta razem z sześcioma innymi pacjentami, zostaje poddana leczeniu, które może być nawet gorsze niż sama choroba..

W rolach głównych: Robert McKeehen oraz Haley Talbot.


Natalia Karzel
Po prostu kocham kino :)