Po prostu kocham kino :)

Plakatowe nowości 3

W sieci pojawiło się kilka godnych uwagi plakatów nowych produkcji, takich jak: The Perfect Family, The Loved Ones oraz Cell Count.
Która z tych nadchodzących produkcji zapowiada się według Was najlepiej?

Fragment plakatu "The Perfect Family"

The Perfect Family

Wzorcowa gospodyni domowa i zapalona katoliczka Eileen Cleary (Kathleen Turner) zostaje nominowana do jednej z najwyższych nagród swojego kościoła. Od tej pory za wszelką cenę próbuje udowodnić wszystkim dookoła, że ma idealną rodzinę, przez co nie akceptuje swoich najbliższych takimi jacy są.

W rolach głównych obok Kathleen Turner będziemy mogli zobaczyć Emily Deschanel oraz Jason’a Rittera.

The Loved Ones

Brent odrzuca zaproszenie na bal maturalny od swojej koleżanki z klasy, dziwacznej Loli. Z pozoru niewinna sytuacja zapoczątkuje serię krwawych wydarzeń, bo Lola nie zamierza tak łatwo zrezygnować ze swojej wymarzonej studniówki.

Ten australijski horror został wyreżyserowany przez Sean'a Byrne, a w rolach głównych wystąpią Xavier Samuel oraz Robin McLeavy.

Cell Count

Russell Carpenter niechętnie oddaje swoją żonę Sadie do eksperymentalnego ośrodka leczenia, by zwalczyć jej zagrażającą życiu chorobę. Miejsce przypomina więzienie, a kobieta razem z sześcioma innymi pacjentami, zostaje poddana leczeniu, które może być nawet gorsze niż sama choroba..

W rolach głównych: Robert McKeehen oraz Haley Talbot.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire 2012-03-11

Tak tylko chciałem dopisać, że The Loved Ones ma już 3 lata :) I jest całkiem solidną zabawą konwencjami horroru i czarnej jak smoła komedii.

Trophy 2012-03-10

The Perfect Family bardzo mnie zachęcił. Opis jest ciekawy, no i Kathleen Turner w roli głównej.
Najlepszymi plakatami są, dla mnie, Cell Count.

ember 2012-03-10

Ciekawe plakaty, najbardziej podoba mi się ten pierwszy z Cell Count. Raczej nie oglądam horrorów, więc najciekawiej dla mnie zapowiada się The Perfect Family. Pewnie warto będzie zobaczyć ten film choćby dla Kathleen Turner.

Beznickowy 2012-03-10

Podobają mi się plakaty Cell Count.

nathalie 2012-03-10

Pewnie masz rację ; ) Sama już dawno przestałam oglądać filmy tego typu.
Wg mnie The Perfect Family zapowiada się całkiem ciekawe ; )

Proszę czekać…