"May the Force Be With You"

Będzie trzecia część The Ring 0

Producent wykonawczy horroru The Ring i jego drugiej części, Roy Lee zapowiedział, że powstanie trzecia część tego filmu, która do kin mogłaby trafić za dwa lata.

Roy Lee powiedział, że na początku planowano przeróbkę japońskiego The Ring – Krąg 0. Narodziny. Remake ten miał opowiadać o przeszłości Samary i jej klątwy. Film miał mieć swoją premierę na przełomie 2007 i 2008 roku, lecz ten projekt upadł. Lee zapowiedział, że w przeciągu kilku lat powstanie The Ring 3 z nową, świeższą historią. Reżyserią trzeciej części filmu prawdopodobnie zajmie się Hideo Nakata, który wyreżyserował japońskie części The Ring – Krąg i amerykański The Ring 2.

Kadr z filmu The Ring 2002Kadr z filmu The Ring 2002

Roy Lee znany jest jako producent amerykańskich remake'ów horrorów. Nadzorował prace przy dwóch częściach The Ring, Dark Water – Fatum, i The Grudge – Klątwa. Obecnie jest on zaangażowany w prace nad amerykańskim remake'iem The Eye i kinowej wersji serialu Invasion, w której główne role zagrają Daniel Craig i Nicole Kidman. W planach Roy'a jest między innymi remake udanego tajlandzkiego horroru Shutter – Widmo.

The Ring jest opowieścią o tajemniczej kasecie wideo, której obejrzenie grozi śmiercią w ciągu siedmiu dni. Reporterka Rachel Keller (Naomi Watts) nie wierzy jednak w tę historię do chwili, gdy dokładnie w tydzień po obejrzeniu kasety czwórka nastolatków ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiedziona ciekawością, Rachel odnajduje kastę i… ogląda ją.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Trophy

Ja na ich miejscu dałabym temu spokój. :P

HeRr

jeszcze zatrudniają tego samego kolesia który wyreżyserował dwójkę ;) Fantastycznie…

Mort_Rainey

Mam nadzieje że Naomi nie zagra w kolejnej cześći po 2 była niezłym gniotem;]

Proszę czekać…