Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Darmowa reklama Spring Breakers 2

Spring Breakers opowiada historię czterech studentek college’u, które nie mają pieniędzy na swoje wymarzone, tygodniowe ferie wiosenne (ang. spring break). Poznają podejrzanego kolesia, który trudni się nielegalną działalnością. Jest on gotów zapewnić dziewczynom środki do zamierzonego celu, jeśli tylko wcześniej mu w czymś pomogą.

Ashley Benson i Selena Gomez

Parę tygodni temu na Florydzie zaczęły się zdjęcia do filmu w reżyserii Harmony Korine'a, scenarzysty takich filmów jak Ken Park czy Dzieciaki. Jednocześnie rozpoczęła się kampania reklamowa (zamierzona bądź nie). W obsadzie znalazły się aktorki popularnych produkcji młodzieżowych: Ashley Benson (serial Słodkie kłamstewka), Selena Gomez (produkcje Disneya), Vanessa Hudgens (trylogia High School Musical) czy Heather Morris (serial Glee). Od momentu rozpoczęcia zdjęć nie znikają one z plotkarskich mediów, codziennie dostarczając nową galerię fotografii z planu.

Ashley Benson i Vanessa HudgensAshley Benson i Vanessa Hudgens

Fani aktorek do kina się na pewno wybiorą. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o fanach reżysera, który do tej pory działał tylko w środowisku kina niezależnego, a jego filmy o młodzieży uchodziły za bardzo odważne. Zatrudnienie celebrytek może oznaczać, że Spring Breakers nie będzie tak szokować, jak jego poprzednie filmy.

W filmie wystąpią również m.in. James Franco oraz Rachel Korine (prywatnie żona reżysera). Premiery filmu w USA należy się spodziewać w okolicach marca 2013 roku.

Selena Gomez, Ashley Benson, Rachel Korine i Vanessa HudgensSelena Gomez, Ashley Benson, Rachel Korine i Vanessa Hudgens

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…