Pierwszy plakat The Great Gatsby 1

W sieci zadebiutował pierwszy plakat filmu The Great Gatsby, nowej adaptacji powieści F. Scotta Fitzgeralda.

Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Joel Edgerton i Carey Mulligan w nowej adaptacji Wielkiego Gatsby'ego

Reżyseruje Baz Luhrmann (Australia), który jest także współautorem scenariusza do filmu. Główne role grają: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Joel Edgerton, Tobey Maguire i Isla Fisher.

Film opowiada o aspirującym, przypominającym Fitzgeralda pisarzu, Nicku Carrawayu (Maguire), który opuszcza środkowy zachód USA i przyjeżdża do Nowego Jorku wiosną 1922, w erze upadku moralności i rozkwitu jazzu. Podążając za swoim amerykańskim snem, Nick osiedla się nieopodal tajemniczego milionera, Jaya Gatsby’ego (Leonardo DiCaprio) i jego kuzynki – Daisy, żonatej z arystokratą Tomem Buchananem. Nick zostaje wciągnięty w świat bogaczy, ich iluzji, miłostek i oszustw. Tworzy opowieść o niemożliwej miłości, nieśmiertelnych snach i wielkich tragediach, odzwierciedlającą wszelkie konflikty współczesności.

Zobacz pierwszy plakat:

Plakat filmu The Great GatsbyPlakat filmu The Great Gatsby

Premiera w USA 25 grudnia tego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ember 2012-03-22

Powieść jest świetna, ale – wstyd się przyznać – żadnej ekranizacji nie widziałam. Plakat jest całkiem interesujący, ładnie skomponowany, ciekawe zdjęcie. A już na zdjęciach z filmu świetnie wszyscy się prezentują – dokładnie tak wyobrażałam sobie Daisy.

Proszę czekać…