Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Serial Touch w Polsce 2

Od 26 marca będzie można oglądać w telewizji nowy serial stacji FOX pt. Touch. W stałej obsadzie produkcji znaleźli się: Kiefer Sutherland, Gugu Mbatha-Raw oraz David Mazouz.

Wszyscy jesteśmy połączeni. Nasz los jest niewidocznie związany z tymi, których przeznaczenie powiązane jest z nami. Takie przesłanie przyświeca nowemu serialowi, którego twórcami są autor scenariusza Tim Kring oraz producenci wykonawczy Peter Chernin i Katherine Pope.

Martin Bohm (Kiefer Sutherland) jest ojcem samotnie wychowującym autystycznego, jedenastoletniego Jake’a (David Mazouz). Chłopiec od narodzin nie wypowiedział ani jednego słowa. Jego światem są liczby, którymi opisuje połączone ze sobą wydarzenia. Martin dostrzega, że syn za pomocą tych liczb chce się z nim porozumieć i przekazać mu informacje, które mogą nawet ocalić komuś życie.

Amerykański FOX liczy, że serial osiągnie międzynarodowy sukces, dzięki poruszanym aspektom narodowości. Już w pilotażowym odcinku zobaczymy, jak zagubiony telefon potrafi wpłynąć na losy wielu ludzi z różnych stron świata. Ciekawe materiały odnośnie produkcji (wywiady, za kulisami, itp.) można znaleźć na stronie polskiego FOX-a z polskimi napisami.

Dwugodzinna premiera serialu Touch odbędzie się na kanale FOX 26 marca o godz. 21:00.

Obejrzyj polską zapowiedź serialu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2012-03-23

Co raz szybciej trafiają do nas nowe seriale krótko po amerykańskiej premierze. Oby tak dalej!

Proszę czekać…