Konkurs serialu Touch 5

Wszyscy jesteśmy połączeni. Nasz los jest niewidocznie związany z tymi, których przeznaczenie powiązane jest z nami. Takie przesłanie przyświeca nowemu serialowi Touch, którego twórcami są autor scenariusza Tim Kring (Heroes, Crossing Jordan) oraz producenci wykonawczy Peter Chernin (New Girl, Terra Nova) i Katherine Pope (New Girl, Terra Nova). Serial można oglądać w poniedziałki o 21:00 na kanale FOX!

Touch

Zwycięzcy w naszym konkursie:

zegarki otrzymują: Rafał Guga, Monika Gonczar, Jadwiga Nisztuk, Agata Konopka, Krzysztof Wojniak

słuchawki otrzymują: Natalia Ochlak, TVpiotrek

Gratulujemy!
-———————————

Łącząc w sobie elementy nauki, duchowości i emocji, serial opowiada o ludziach na pierwszy rzut oka sobie obcych, mieszkających na całym świecie, których los wpływa na życie innych w sposób widoczny i niewidoczny, znany i nieznany. Główną postacią tej historii jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, którego prześladuje brak możliwości nawiązania kontaktu ze swoim emocjonalnie zamkniętym, jedenastoletnim synem Jakiem (David Mazuz). Opiekuńczy, inteligentny i empatyczny Martin próbował wszystkiego, żeby dotrzeć do swojego syna. Ale Jake nigdy nic nie mówi, nie ujawnia swoich uczuć i nie pozwala nikomu się dotknąć, nawet Martinowi. Obsesją Jake’a są liczby – wypisuje ich długie ciągi w notatnikach, które ma zawsze przy sobie – oraz zużyte telefony komórkowe.

Pracownica opieki społecznej Clea Hopkins (Gugu Mbatha-Raw) wierzy, że potrzeby Jake’a są zbyt poważne, by Martin był w stanie im sprostać. Widzi jedynie człowieka, żyjącego dla dziecka, którego nie jest w stanie dłużej kontrolować. Uważa, że nadszedł czas, żeby zainterweniowały władze stanowe. I tak, Jake trafia do opiekunów zastępczych, wbrew desperackim protestom Martina.

Wszystko jednak ulega zmianie po tym, jak Martin spotyka Arthura Tellera (Danny Glover), profesora i eksperta zajmującego się dziećmi o specjalnych zdolnościach związanych z liczbami. Martin dowiaduje się, że Jake posiada wyjątkowy dar – umiejętność postrzegania pozornie ukrytych wzorów, które łączą ze sobą każde życie na planecie. Podczas gdy Martin nie pragnie niczego więcej niż móc komunikować się bezpośrednio z synem, Jake porozumiewa się ze swoim ojcem poprzez liczby a nie słowa. Martin zdaje sobie sprawę, że jego zadaniem jest odcyfrowanie tych liczb i zrozumienie ich znaczenia. W miarę jak zacznie składać elementy układanki, nauczy się pomagać ludziom na całym świecie w nawiązaniu ze sobą kontaktu, gdy ich losy się skrzyżują zgodnie z wzorami, które przewidział Jake. Dążenie Martina do nawiązania kontaktu z synem ukształtuje przeznaczenie ludzkości.

Touch to serial produkowany przez Chernin Entertainment oraz Tailwind Productions, we współpracy z 20th Century Fox Television. Jego twórcą jest Tim Kring, który napisał scenariusz pilotowego odcinka. Producentami wykonawczymi są Kring, Francis Lawrende (Water for Elephants), Peter Chernin, Katherine Pope, Kiefer Sutherland, Susan Bymel (The War at Home) oraz Carol Barbee (Jericho). Odcinek pilotowy reżyserował Lawrence.

KONKURS – Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz …:

1. Polubić fdb.pl na Facebooku
Polub nas na FacebookuPolub nas na Facebooku

Jeśli zrobiłeś/zrobiłaś, to już wcześniej ;) ten punkt możesz pominąć …

2. Napisać jednym zdaniem – Dlaczego Touch łączy? ;)

Jury wybierze najciekawsze odpowiedzi i nagrodzi!

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres konkurs@fdb.pl do 14 kwietnia do godziny 11:00. W temacie prosimy podać: Touch. Zachęcamy również do publikowania swoich odpowiedzi na naszym FanPagu przy wpisie konkursowym – facebook.com/fdbpl, bo być może weźmiemy pod uwagę liczbę lajków danej propozycji ;)

Do wygrania gadżety:

5x zegarek - Jelly5x zegarek - Jelly

3 x słuchawki3 x słuchawki

Regulamin konkursu:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Kryterium wyboru nagrodzonych prac jest kreatywność.
5. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
6. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
7. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
8. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
9. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 13

nathalie

Ooo świetnie, dziękuję! To teraz oczekuję maila ze wskazówkami :D

TVpiotrek

Super! dziękuję ;-)

Trophy

Widzę, że już nie można sobie zażartować na tym forum… bo od razu doszukują się złośliwości, a to był tylko niewinny żart.
Zupełnie nie rozumiem dlaczego piszesz do mnie takim tonem… Masz zły dzień czy co? To był żart, żart, nikomu nie ubliżam za to że chce ten zegarek, tak sobie napisałam, że widziałam podobny w chińskim sklepie.

nathalie

Polecam przeczytać jeszcze raz ze zrozumieniem moją wypowiedź.
Nie podoba Ci się, to nie bierz udziału. Najlepiej narzekać, że słaba nagroda, którą łatwiej kupić za dychę.
I jeśli przeczytanie kolejny raz nic nie pomogło, to rozjaśnię: logo "Fox" to nawet nie marka tego zegarka, ale dzięki niemu widać, że jest to gadżet filmowy, a dla fanów seriali tej stacji na pewno ma to znaczenie.

Trophy

A no tak, zapomniałam że marka jest najważniejsza ;)

Proszę czekać…