Terra Nova bez szans na kontynuację

Kadr z pilota serialu Terra Nova

Jakiś czas temu informowaliśmy o możliwości przejęciu Terry Novy przez stację Netflix. Dzisiaj dla entuzjastów serialu mamy złą wiadomość. Stacja Netflix, która miała uratować serię, nie wyprodukuje drugiego sezonu.

Przypomnijmy, że pilot serialu kosztował aż 14 milionów dolarów, a następne odcinki po cztery miliony.

Akcja serialu rozgrywała się w roku 2149. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego jest projekt "Terra Nova", który pozwala rozpocząć życie w nowym miejscu. W tych niespokojnych czasach śledzimy losy rodziny Shannonów, którzy zgłaszają się do projektu naukowego z nadzieją na lepsze życie. Bohaterowie przenoszą się do czasów prehistorycznych, gdzie muszą nauczyć się twardej szkoły przetrwania w nowym niebezpiecznym świecie.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.