Terra Nova bez szans na kontynuację 2

Jakiś czas temu informowaliśmy o możliwości przejęciu Terry Novy przez stację Netflix. Dzisiaj dla entuzjastów serialu mamy złą wiadomość. Stacja Netflix, która miała uratować serię, nie wyprodukuje drugiego sezonu.

Kadr z pilota serialu Terra Nova

Przypomnijmy, że pilot serialu kosztował aż 14 milionów dolarów, a następne odcinki po cztery miliony.

Akcja serialu rozgrywała się w roku 2149. Jedynym ratunkiem dla ocalenia rodzaju ludzkiego jest projekt "Terra Nova", który pozwala rozpocząć życie w nowym miejscu. W tych niespokojnych czasach śledzimy losy rodziny Shannonów, którzy zgłaszają się do projektu naukowego z nadzieją na lepsze życie. Bohaterowie przenoszą się do czasów prehistorycznych, gdzie muszą nauczyć się twardej szkoły przetrwania w nowym niebezpiecznym świecie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Asmodeusz

czy ja wiem, według mnie wygląda naprawdę dobrze zwarzywszy, że jest to serial Sf, co zaskakujące będzie w TVP, a to się często nie zdarza

Quagmire

Już przy takich pieniądzach Terra Nova nie wyglądała zadowalająco a Netflix raczej nie jest w stanie zaoferować podobnego budżetu.

jacks

Tym samym nadzieja na kontynuację umarła… Raczej nikt się za to już nie zabierze. Korzystniej zainwestować w świeży projekt.

Proszę czekać…