Ashton Kutcher Steve'em Jobsem!

Steve Jobs | Ashton Kutcher

Ogłoszono, że Ashton Kutcher zagra, zmarłego pod koniec poprzedniego roku współzałożyciela Apple, Steve'a Jobsa w niezależnym dramacie zatytułowanym Jobs.

Reżyserią projektu zajmie się Joshua Michael Stern (Nigdylandia, Najważniejszy głos), a scenariusz filmu napisał Matt Whiteley.

Przypomnijmy, że wiadomość ta oznacza, że powstają dwa filmy o Jobsie. Wcześniej bowiem studio Sony wykupiło prawa do ekranizacja biografii Steve'a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona.

Ashton Kutcher nie będzie także pierwszym aktorem, który wcieli się w postać współzałożyciela Apple’a. Wcześniej Noah Wyle wystąpił w roli Jobsa w telewizyjny filmie z 1999 r. zatytułowanym Piraci z Krzemowej Doliny.

<a class=

Noah Wyle również wraz z George'em Clooneyem są rozważani do angażu w biografii studia Sony.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.