Po prostu kocham kino :)

Finał Gotowych na wszystko już wkrótce 3

Gotowe na wszystko swoją światową premierę miały w listopadzie 2004 roku. Szalone gospodynie domowe w Polsce zadebiutowały prawie rok później, bo we wrześniu 2005 roku i w zastraszającym tempie podbiły serca polskich widzów. W Stanach trwa właśnie emisja ósmego, ostatniego już sezonu serialu.

Idealne amerykańskie przedmieście Wisteria Lane to królestwo pięciu fascynujących kobiet: pedantycznej Bree Van De Kamp (Marcia Cross), dynamicznej Lynette Scavo (Felicity Huffman), seksownej Gabrielle Solis (Eva Longoria), nieporadnej Susan Mayer (Teri Hatcher) oraz przebiegłej Edie Brit (Nicollette Sheridan). Obserwujemy ich romanse i zawody miłosne, śledzimy małe kłamstewka i wielkie zbrodnie, a przede wszystkim czekamy na kolejne tajemnice, które skrywa w sobie idealna niebiańska dzielnica. Co czai się w domu obok? Jaki makabryczny sekret skrywają nowi sąsiedzi? Jakie nowe romantyczne przygody czekają tytułowe bohaterki? [opis dystrybutora]

Felicity Huffman, serialowa Lynette, na swoim blogu What The Flicka? podsumowuje ostatnie 8 lat pracy przy serialu. Huffman opowiada o prawdziwie rodzinnej atmosferze na planie. Większość obsady przygotowywała się wspólnie w jednej przyczepie, więc mimo wczesnej pory panował w niej wesoły, kofeinowy nastrój. Aktorka przyznaje się do pojawiania się na planie na ostatnią chwilę, często jeszcze w piżamie, bo lubi czytać książki przy porannej kawie. Dowiadujemy się też, że niektórym zdarzało się czasem przysnąć podczas przygotowań, a najczęściej był to Doug Savant, serialowy Tom – mąż Lynette.

Felicity Huffman podsumowuje swój wpis słowami:

Yup, It takes a village to raise a TV show.
(Tak, potrzeba całej osady, by zbudować serial.)

Poniżej kilka zdjęć z planu serialu:

Już od 9. marca w sklepach możemy znaleźć dotychczasowe 7 sezonów serialu wydane w box’ie na dvd, więc Ci, którzy nie potrafią pożegnać się z przebojowymi gospodyniami, mogą rozpocząć swoją przygodę z serialem od nowa. Szczegóły można zobaczyć w zestawieniu.

Bardzo będziecie tęsknić za bohaterkami Gotowych na wszystko? Bo ja na pewno!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

nathalie 2012-04-03

Oo dziękuję! : ) Widzisz, sama nawet nie sprawdziłam. Na pewno dam szansę temu serialowi.

Beznickowy 2012-04-03

Mówisz masz:
http://www.imdb.com/title/tt2246649/
już pilot nagrywają. O Latynoskich służących.

nathalie 2012-04-03

To prawda, nie mam pojęcia jaki serial mogłabym chociaż porównać do Gotowych na wszystko. Szkoda, że to już koniec, chociaż na pewno będzie to koniec w dobrym stylu, a może twórcy podejmą się jakiegoś nowego projektu?

Beznickowy 2012-04-03

Najgorsze jest to, że przez 8 lat nie pojawiła się żadna pozycja serialowa, która mogłaby zastąpić Gotowe na wszystko i z taką lekkością, wdziękiem opowiadać różne życiowe historie (niekiedy poważne, niekiedy błahe).

Proszę czekać…