Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Polski serial: Krew z krwi 1

Od 11 kwietnia będzie można oglądać nowy polski serial wyprodukowany dla CANAL+ pt. Krew z krwi.

Serial skupia się na Carmen – córce byłego bossa mafii w Trójmieście i żonie przemytnika. Jest zdana tylko na siebie, gdy w zamachu ginie jej mąż. Zdesperowana, musi przejąć jego interesy. W obronie rodziny podejmuje dramatyczne decyzje. Jest gotowa na wszystko, by zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom…

Ośmioodcinkowy serial Krew z krwi wyprodukowany przez Endemol Polska na zlecenie CANAL+ wyreżyserował Xawery Żuławski. Produkcja, utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego, opowiada o kobiecie, która wskutek splotu zdarzeń, wbrew sobie, wchodzi w niebezpieczny układ z mafią. Główną rolę zagrała Agata Kulesza, a partnerują jej uznani artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także obiecujący aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

Agata Kulesza jako CarmenAgata Kulesza jako Carmen

Krew z krwi to, po Bez tajemnic, drugi polski serial, gdzie twórcy są bardziej nastawieni na sukces artystyczny i chwalą profesjonalne podejście do realizacji. I tak samo jak w przypadku rodzimej produkcji HBO, Krew z krwi to adaptacja innego serialu, holenderskiej Penozy.

Premierowa emisja serialu w CANAL+ odbędzie się 11 kwietnia o godz. 21.00. Pierwszy odcinek będzie udostępniony wszystkim abonentom platformy CYFRA+, równolegle w paśmie odkodowanym i w internecie w ramach CYFRA+ ONLINE w serwisie NA ŻYCZENIE. Dodatkowo, w dniu premiery, na czas emisji serialu, odkodowany sygnał zostanie udostępniony także sieciom kablowym.

Kolejne odcinki oglądać będą na wyłączność klienci CYFRY+ i sieci kablowych posiadający pakiety i opcje z kanałami premium CANAL+. Dla abonentów CYFRY+, po emisji na antenie stacji, epizody będą dostępne poprzez dekodery PVR w ramach usługi CANAL+ NA ŻYCZENIE oraz w sieci, w serwisie CYFRA+ Online.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…