Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Lizzie Brocheré w serialu FX 0

Po wielomiesięcznych poszukiwaniach na kilku kontynentach obsadzono jedną z głównych ról drugiego sezonu serialu American Horror Story. Francuska aktorka, Lizzie Brocheré, wcieli się w femme fatale o imieniu Gia. Ma ona być groźną, okrutną, niezwykle seksualną i niebezpieczną seks-bombą.

Lizzie Brocheré w After Fall, Winter

Postać Gii określana jest jako nemezis bohaterki, w którą wcieli się Jessica Lange, oraz jest porównywana do roli Angeliny Jolie w Przerwanej lekcji muzyki.

Lizzie Brocheré może nie być znana szerszej publiczności w Polsce, gdyż dotychczas występowała we francuskich produkcjach, głównie niezależnych i często kontrowersyjnych. Więc obsadzenie jej w takiej roli może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Coraz więcej wiadomo o drugim sezonie popularnego serialu. Przypomnijmy aktorów, którzy mają powrócić w nowym sezonie (choć w zupełnie nowych rolach): Jessica Lange, Zachary Quinto, Evan Peters, Sarah Paulson oraz Lily Rabe. Wiadomo również, że w jednym z odcinków ma wystąpić frontman zespołu Maroon 5, Adam Levine.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…