Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Rodriguez i Miller robią Sin City 2 3

To już oficjalne! Dimension Films ogłosiło, że Robert Rodriguez i Frank Miller rozpoczną produkcję Sin City: A Dame to Kill For. Oto pełny komunikat:

Kadr z filmu Sin City - Miasto grzechu (2005)

Filmowcy Robert Rodriguez i Frank Miller, wspólnie z producentem Alexandrem Rodnyanskym, zapowiedzieli, że rozpocznie się produkcja sequelu bardzo dobrze przyjętego filmu z 2005 r. pt. Sin City – Miasto grzechu. Projekt będzie zatytułowany Sin City: A Dame To Kill For.

Film zostanie wyprodukowany przez AR Films i Quick Draw Productions, finansowany przez AR Films U.S. i wydany przez Dimension Films.

Rodriguez powiedział:

Pierwsze pytanie, które zawsze pada w moim kierunku to: Kiedy zrobisz kolejne Sin City? Chciałem ponownie połączyć siły z Frankiem Millerem i powrócić do świata, który stworzył od samego początku, ale czułem się zobowiązany w stosunku do fanów czekać, aż będziemy mieli coś naprawdę wyjątkowego, przekraczającego epickie oczekiwania. Dame To Kill For z pewnością będzie warty oczekiwania.

Frank Miller dodał:

Pierwsze Sin City znokautowało publiczność, która nigdy wcześniej nie widziała czegoś takiego. Mamy zamiar z Robertem Rodriguezem zatrząść światem i wydać lepszy film; ten projekt po prostu pójdzie dalej niż pierwszy.

Warto jeszcze przytoczyć poniższą treść komunikatu:

Scenariusz i wszelkie szczegóły dotyczące filmu są szczelnie utrzymywane w tajemnicy. Casting rozpocznie się w przyszłym tygodniu, ale oczekuje się powrotu wielu osób z oryginalnej obsady. Film będzie produkowany przez Rodrigueza, jego partnerów – Aarona Kaufmana i Ilianę Nikolic, a także przez Alexandra Rodnyansky’ego, Sergeia Bespalova i Stephena L'Heureuxa. Miller, Harvey i Bob Weinstein oraz Adam Fields będą działać jako producenci wykonawczy. Sin City: A Dame to Kill For został opracowany przez Franka Millera, oparty na jego powieści graficznej, ze scenariuszem jego autorstwa oraz zdobywcy Oscara Williama Monahana (Infiltracja). Film ma trafić do produkcji tego lata w Troublemaker Studios Rodrigueza w Austin w Teksasie.

Sin City: A Dame To Kill ForSin City: A Dame To Kill For

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marcin Darski 2012-04-21

UP@
Oszalałeś?

Dariusz Korszyk 2012-04-14

Tyle razy zapowiadana i nic, ciekawy jestem czy to ruszy. Chciałbym zobaczyć w tej produkcji: Jessice Albe, Vanesse Hudgens i Selene Gomez, to było by coś.

Quagmire 2012-04-13

Dlaczego jakoś w to nie wierzę? :)

Proszę czekać…